Umývanie, čistenie, impregnácia zimných záhrad, skleníkov, balkónu, lodžiu, výťahov, zdvíhadiel, reklám, solárnych panelov, Výškové umývanie, impregnácia okien a výkladov. Práce vo výškách

Published 1 rokem ago -


Dlho sme s manželkou uvažovali, že si necháme od upratovacej firmy umyť okná, ale furt sme to nejako tak dokazovali, pretože obaja hrozne neradi niečo vybavujeme a tak podobne. Povedali sme si, že do toho pôjdeme, až narazíme na nejakú naozaj výhodnú ponuku, aby nás to donútilo. Ale potom nám naši známi odporučili jednu firmu, A SERVIS LIPKA, s.r.o.Výškové práce čistenie, od ktorej si nechali okná umyť a boli s ňou veľmi spokojní, takže už sme nemali na čo čakať.

Bol to pre nás jasný signál, že už by sme sa do umývania okien mali pustiť. Teda nie my, ale do jeho zariaďovania. A potom, čo sme videli, ako skvele naše okná umyli, bolo jasné, že my už na okná nikdy ani nesiahneme. Bolo by to úplne zbytočné, pretože nech by sme robili čokoľvek, nikdy by nevyzerali tak dobre. A začali sme ich servis využívať nielen na umývanie okien, ale aj na čistenie kobercov.

Navyše sme boli...

kvalitné umytie okien

Navyše sme boli s manželkou veľmi spokojní aj so správaním zamestnancov. Často sa mi stáva, že keď už narazím na kvalitný servis, tak je potom rokovania s firmou nie úplne radostné. Veľakrát sú úseční, alebo presúvajú termíny podľa ľubovôle, pretože vedia, že keď sú dobrí, môžu si vyskakovať. Ale s takýmto konaním sa u A SERVIS nestretnete, a to odvádzajú naozaj veľmi kvalitnú prácu.

A to aj za cenu, ktorá sa mi zdá prijateľná, vzhľadom k ich kvalitným službám. Za milú komunikáciu a dobrú prácu mi nerobí  problém si trochu priplatiť. Týmto môžem službu umývanie okien Bratislava jedine odporučiť. Určite sme neboli jediní, ktorí tápali pri výbere firmy, tak snáď tak týmto pomôžeme potenciálnym zákazníkom.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *