Po strojovom čistení svoju podlahu ani nespoznáte, Nanoimpregnácia, strojové čistenie, umývanie, podláh Bratislava

Published 2 roky ago -


Naša babička doma chová dvoch psov. Pre jej podlahu je to pohroma. Babička sa totiž s umývaním podlahy veľmi nezaťažuje a psov po prechádzkach tiež nijako nečistí, takže je jej podlaha dosť zanesená. Psy dovnútra nosia špinu z vonku, tá sa potom usadzuje v podlahe, a keď sa podlaha dlho neumýva, sú potom nečistoty v nej uchytené veľmi dôkladne.

Kedykoľvek keď babičku navštívim, snažím sa jej s upratovaním pomáhať. Zakaždým umyjem podlahu, ale veľmi to k ničomu nevedie. Aj keď má skoro všade v byte liate linoleum, ktoré sa ľahko udržuje, je to jej už tak špinavé, že s ním obyčajné vytieranie nič neurobí.

špinavá podlaha po stavbe

Myslím, že babičku to nijako netrápi, pretože už ani nevie, ako jej podlaha vyzerala, keď bola ešte čistá. S rodičmi sme rozhodli s tým niečo urobiť. Vybrali sme strojové čistenie, ktoré zaistí firma. Zavolala som do A SERVISU LIPKA, s.r.o.podlahy Bratislava umývanie a vysvetlila som im, ako sa to s babičkinou podlahou je. Poradili mi, že okrem čistenia by sme babičke mohli nechať podlahu navoskovať, špina neprenikne tak hlboko a jej udržiavanie bude ľahšie. Ďalšia výhoda navoskovanej podlahy je tá, že menej kĺže, bude to tak pre babičku aj bezpečnejšie.

Chceli sme babičku…

Chceli sme babičku prekvapiť, takže všetky práce museli prebehnúť, keď bola preč. Zamestnanca servisu som do babičkinho domu pustila len pár minút potom, čo odišla z domu. Ihneď sa dali do práce. Rotačné kefy čistili podlahu hĺbkovo, čoskoro zvládli vykefovať všetky nečistoty a linoleum bolo čisté. Voskovanie už potom netrvalo dlho a práca bola hotová skôr, než sa babička vrátila.

Babička sa nestačila čudovať. Pýtala sa ma, čo sme jej s podlahou vykonali, a nechcela veriť, že sa takto mohla zmeniť len čistením a voskovaním. Veľmi nám potom ďakovala a hovorila, že takúto krásnu podlahu už si teraz musí udržať za každú cenu.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *