Čistenie aj voskovanie podláh zverte odborníkom „Nano impregnácia Bratislava“ , Nanoimpregnácia, voskovanie, impregnácia Bratislava

Published 4 měsíci ago -


Po rekonštrukcii domova pre seniorov, ktorého som riaditeľkou, sme nejakú dobu za plnej prevádzky ladili ešte nevyhnutnosti. Občas sme narazili na nejaký nedostatok, ktorý sme sa snažili čo najrýchlejšie odstrániť. Väčšinou išlo len o drobnosti, ale stretli sme sa aj so závažnejšími problémami, jedným z nich bola nová podlaha z liateho linolea. Nenechali sme ju navoskovať, a tak bola celkom nebezpečná pre našich klientov, ktorým sa  to na nej občas kĺzavalo. Nemohli sme si dovoliť vystavovať seniorov takémuto riziku. V určitom veku sú už ľudské kosti veľmi krehké a každý pád im môže ublížiť. - Čistenie podláh Bratislava

Vzhľadom k tomu, že sme podlahu už znečistili, bolo potrebné ju pred nanesením vosku nechať tiež dôkladne vyčistiť. Urýchlene sme hľadali firmu, ktorá zaistí kvalitné voskovanie i čistenie. Vybrali sme si A SERVIS LIPKA, s.r.o.Čistenie podláh Bratislava. Bol ochotný vykonať práce čo možno najskôr, tak ako sme potrebovali. Aj pre neho nebol problém zaistiť viac pracovníkov, aby čistenie aj voskovanie stihli čo možno najskôr.

krásne čistá podlaha

Prekvapilo nás...

Prekvapilo nás, ako dôkladne bolo čistenie vykonávané a hlavne nás prekvapilo, aký veľký malo účinok. Vedeli sme, že sú podlahy znečistené, ale až tak veľké zanesenie nečistotami sme nečakali. Rozdiel medzi vyčistenú a nevyčistené podlahou bol naozaj veľký.

Akonáhle boli podlahy dôkladne vyčistené a suché, mohlo sa začať s voskovaním. Vybrali sme si pololesklý vosk. Jeho nanesenie vytvorilo na povrchu protisklz, podlahu zakonzervovali a urobilo ju odolnejšou voči znečisteniu.

Celkovo sme boli s prácami maximálne spokojní. Všetko prebehlo bez problémov, podľa plánu, čistenie aj voskovanie bolo vykonané veľmi precízne.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *