Profesionálne čistenie a nano impregnácia podláh Bratislava, Nanoimpregnácia, voskovanie, impregnácia

Published 4 měsíci ago -


V celom byte máme podlahy, aj v kúpeľni. A raz, aj keď absolútne nevieme ako, sa nám vylialo tekuté mydlo na podlahu a nikto z nás si to nevšimol, takže stačilo na podlahe zaschnúť. A keď sme si to všimli, bolo už neskoro, pretože sa mi to vôbec nedarilo vyčistiť. - Čistenie podláh strojom

Nakúpila som na to aj tonu drahých čistiacich prostriedkov a nič, farebný ružový fľak tam stále zostával. Manžel povedal, nech to nechám byť, že na to najmeme upratovaciu firmu, že oni už budú vedieť čo s tým. Preto som hľadala takú firmu, ktorá čistenie podláh v Bratislave ponúka a objavila A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čistenie podláh strojom.

Dohovorila som sa s nimi na termíne, kalkulácii a všetkých ostatných veciach, ktoré boli potrebné. Zamestnanci boli už veľmi milí a ochotní po telefóne, takže som bola rada, že som vedela, že budeme mať čo dočinenia s milými ľuďmi. Predsa len keď niekto vykonáva prácu u vás doma, tak už u toho chcete radšej byť. A keď máte ten čas stráviť s nepríjemnými ľuďmi, tak z toho práve nadšení určite nie ste.

Keď prišli...

Keď prišli, pustili sa rovno do práce a musím povedať, že podlahu vyčistili vážne perfektne. Bola ako nová a stihli to naozaj v rekordnom čase a stopy po mydle boli tie tam. Zamestnanci boli skutočne veľmi milí a zdvorilí, takže ma nenapadá nič, čo by som tejto upratovacej spoločnosti mohla vytknúť.

Akékoľvek čistenie prebehlo v najväčšom poriadku bez najmenšieho zádrheľa, takže ju môžem všetkým jedine odporučiť. Cena bola tiež dostupná, takže som skutočne spokojná. A ponúka aj ďalšie upratovacie služby, ktoré do budúcna určite radi využijeme.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *