Strojové, rotačné čistenie podláh. Nano impregnácia Bratislava, Voskovanie, impregnácia, umývanie podláh

Published 1 rokem ago -


Prestavovali sme obývaciu izbu a chceli mu dať úplne nový dizajn. Jediné, čo sme chceli zachovať, bola podlaha. Ale po odtiahnutí nábytku sme zistili, ako veľmi je podlaha zašlá oproti miestam, kde bol predtým nábytok. A keďže nový nábytok mal byť aj na iných miestach, bolo potrebné s tou podlahou niečo urobiť, aby to nevyzeralo blbo. - Čistenie podláh strojom

Snažila som sa ju vyčistiť sama, ale bez úspechu. Nakoniec manžel povedal, nech to nechám byť, že keď už do obývačky investujeme, tak si podlahu rovno necháme vyčistiť od upratovacej firmy. Kontaktovali sme preto upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čistenie podláh strojom a dohovorili sa s nimi na termíne a všetkých ostatných náležitostiach.

V daný deň...

V daný deň prišli a pustili sa do čistenia. A keď som videla výsledok ich práce, bola som úplne spokojná. Pretože podlaha bola ako nová. Všetko sa lesklo a voňalo čistotou. Manžel bol tiež veľmi spokojný a nemôže si túto firmu vynachváliť. Som si istá, že som sa na túto firmu neobrátila naposledy. Ich službu čistenie podláh Bratislava určite ešte využijem. A aj ďalšie služby, ktoré spoločnosť ponúka. Pretože takto mám záruku, že aj ich ostatní službu budú rovnako také kvalitné ako ich čistenie podláh Bratislava.

Ich zamestnanci sú navyše skutočne veľmi milí a zdvorilí profesionáli. Takže jednoducho nemám najmenší dôvod sa v budúcnosti obracať na niekoho iného. Aj keď cena ich služieb je na prvý pohľad o niečo vyššia ako u iných firiem. Lenže po ich vyčistení skvelý stav podláh vydrží naozaj dlho, takže sa to nakoniec oplatí aj finančne. Je to vec, do ktorej sa oplatilo investovať.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *