Strojové čištění Praha si poradí i s opravdu odolnými skvrnami

Published 3 měsíci ago -


 

Pokud hledáte někoho opravdu spolehlivého na čištění koberců. Ráda bych vám doporučila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Jak čistit koberce Praha. Nedávno jsem totiž potřebovala zoufale pomoci v jedné úklidové záležitosti a tato firma mi moc pomohla.

Jednou jsem nechala svoji malou dceru chvilku bez dozoru a povedlo se jí koberec v předsíni zašpinit opravdu velice originálním způsobem. Vyšplíchala na něj hodně laku na vlasy. Samozřejmě na prvním místě jsem byla ráda, že si jej nenašplíchala do očí a neublížila si, ale potom přišlo na řadu čištění koberce.

Manžel...

Manžel mi rovnou řekl, ať to raději ani nezkouším čistit, že si na to najmeme úklidovou firmu. Ale bohužel bylo špatné obrátit se na tu první, kterou jsme našli, aniž bychom si o ní něco více zjistili. Používala totiž extrakční metodu čištění a to nám vůbec nepomohlo.

Naopak, koberci to ještě více uškodilo. S reklamací jsme samozřejmě nepořídili. A tak jsme začali hledat na internetu, protože jsme nevěděli, co s tím. Ale po hledání jsme konečně našli něco, co vypadalo, že by nám opravdu pomohlo pomoc. Našli jsme úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, která nepoužívá extrakční metodu, ale metodu strojového čištění, tak jsme si řekli, že to ještě jednou zkusíme.

A všichni...

A všichni je na internetu opravdu moc vychvalovali. Na všech diskusních fórech jen samá pozitivní hodnocení. Tato firma čistí koberce pomocí kotoučové strojové metody a samozřejmě používá i speciální dezinfekční roztoky, díky kterým koberce vydrží dlouho čisté a nově vzniklá špína se hůře usazuje a jde pak mnohem lépe vyčistit. Takže když se na koberec něco vylije, není to taková katastrofa. Po této skvělé zkušenosti mohu všem případným zájemcům o čištění koberců tuto firmu jedině doporučit.

Podařilo se jim koberce vyčistit a zachránit do takové míry, do jaké to bylo možné. Bohužel předešlá firma se na kobercích slušně vyřádila. Ale s firmou A SERVISEM jsme opravdu moc spokojení. A to nejenom s jejich službou, ale i s jejich jednáním. Byli moc milí, ochotní, ne jak v předešlé firmě.

Navíc...

Navíc tato firma nabízí spoustu dalších služeb, které někdy určitě vyzkouším, protože po tom, jakou skvělou práci u mě doma odvedli, jsou pro mě zárukou kvality. A to i za poměrně slušnou cenu. Takže pokud hledáte u někoho čištění koberců, tak tady jste na správné adrese.

Není nic, na co bychom si u této firmy mohli stěžovat, byli jsme s nimi spokojeni v naprosto každém ohledu. Dobrá cena, kvalita, ochotný přístup, zkrátka vše perfektní. A nabízí celou řadu služeb, nejen čištění koberců a to nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět že má tato firma velmi silné zázemí a široké pole působnost.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *