Pomocí strojové kotoučové metody Praha dokážete z koberce i velmi odolné skvrny

Published 3 měsíci ago -


Pokud si chcete vyčistit koberec, bude lepší, když se do toho nebudete pouštět sami. Domácí metody čištění si s tím neporadí. A koberec potom nevypadá hezky, když je narušená jeho struktura.

Takže je lepší se obrátit na jiné metody čištění. Ale takových skvrn se nezbavíte například ani suchým čištěním bohužel. Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců. Takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnutí šmouh. Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup.

Ale...

Ale právě pro její extrémně jemný přístup z koberce neodstraníte odolné skvrny. Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Recenze čištění koberce Praha nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky.

A to věděly i naše poslední klientky. Které se na nás obrátily s prosbou, abychom vyčistili z jejich koberce stopy po segedínském guláši. Jedly totiž v obýváku u televize a jedné z nich miska spadla na zem a obsah se vyklopil. Snažily se to vyčistit, ale nešlo jim to. Nechtěly totiž poškodit strukturu koberce. Protože bydlely na studentském bytě a měly poměrně přísného majitele, tak se bály, že by bylo na koberci poznat. Že by byl čištěný právě pro narušenou jeho strukturu. Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím věděli bez problémů rady.

Účinnost...

Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i med z koberce. Který se slečnám vylil omylem na zem v kuchyni, kde měly koberec.

Základem každého úspěšného čištění koberců je i to, aby majitelé nenechali koberec zašpinit tak moc, až by to bylo za hranicemi čistitelnosti. V takových případech je lepší pořídit koberec nový. Ale v tomto případě by koupě koberce byla zbytečná, protože šel bez problému vyčistit. Slečny byly spokojený a i jejich majitel, který se stal naším pravidelným zákazníkem. Nabízíme totiž celou řadu dalších služeb, které je lepší svěřit profesionálům, jako je čištění podlah, mytí oken a odstraňování graffiti a plísně.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *