I v boji s plísní se dá vyhrát. Stačí mít ty správné prostředky – odstraňování plísně Praha

Published 2 měsíci ago -


Pokud najdete na svých zdech nebo nábytku plísně, nikdy to není radostné zjištění. Nebo si alespoň já neumím představit někoho, kdo by z toho dokázal být nadšený. Mně se objevila plíseň v novém bytě. A zjistili jsme to tak, že jsme s přítelem pořádali kolaudačku a jedna naše kamarádka začala opravdu vážně kýchat a měla věčně uslzené oči. Víme, že je na hodně věcí alergická, tak jsme hledali, kde je problém a zjistili jsme, že máme v jednom rohu za pohovkou plíseň. Jak čistit plíseň

Fascinovalo nás, jak se tam mohla plíseň vytvořit, když jsme tam nebyli ani dva měsíce.  Byli jsme samozřejmě pěkně naštvaní. Snažila jsem se to vyčistit, ale neuspěla jsem, a to jsem za čisticí prostředky proti plísni utratila neuvěřitelné peníze.

jak se zbavit plísnějak si poradit s plísníco zabírá na plíseň

Takže bylo potřeba přejít k plánu B...

Takže bylo potřeba přejít k plánu B, a sice najít nějakou úklidovou firmu, která by se o to postarala. Ale nikdo z mých kamarádů ani z rodiny neměl s žádnou zkušenosti, tak jsem byla odkázaná na internet. A tam jsem konečně objevila Jak čistit plíseň. Narazila jsem na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. Nejenom, že plíseň očistili, a to tak, že se už nevrátila, ale navíc jsem se od nich dozvěděla i řadu věcí o tom, jak vlastně plíseň vzniká.

Mým problémem bylo pravděpodobně to, že jsem měla mezi místnostmi příliš velký teplotní rozdíl. Abyste plísni předešli, tak by mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC. Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu, tak když se do ní (například po otevření dveří) dostane výrazněji teplejší vzduch, už to může být problém. Teplý vzduch totiž v sobě obsahuje mnohem více vodních par, které se na chladném místě usadí a začne kondenzovat ve vodu. A kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň, o tom jsme ž určitě slyšeli sami.

prostředky na hubení plísníjak zabránit množení plísníproč si doma nenechávat plísně

Plíseň se vždy držela prostorů...

Plíseň se vždy držela prostorů, kde bývá vlhko, jako jsou sklepy a podobně. Proto se vyplatí udržovat konstantně stejnou teplotu. Ale bohužel ani to nemusí být vždy stoprocentní, proto je lepší se spolehnout na LSG, který funguje už opravdu stoprocentně. Jak čistit plíseň

A cože je to LSG? Jedná se o protiplísňový nátěr od této firmy, který mi pomohl se těch problémů zbavit. A já vám ho všem vřele doporučuji, protože pokud si už s plísní nevíte rady, tak toto si s tím stoprocentně poradí. A to i za přijatelnou cenu, když uvážím, kolik takové služby u úklidových firem normálně stojí. Já s nimi byla spokojená po všech stránkách a tímto jim vřele děkuji. My s přítelem jsme s touto firmou moc spokojení a začali jsme využívat i jejich další služby, protože nabízí i třeba čištění koberců, podlah, mytí oken a odstraňování graffiti.

plísně a vlhké zdirady pro odstranění plísnítipy jak odstranit plíseň

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *