Pokud si nevíte rady s plísní, pomůže vám nátěr LSG Praha

Published 7 měsíci ago -


 

S plísní jsou vždycky potíže, protože zbavit se jich vlastní sílou je opravdu velice těžké. A mluvím z vlastní zkušenosti. Nám se plíseň udělala na zdi v našem skleníku. Máme ho opravdu hodně veliký a jedna jeho stěna je tvořená právě zdí. A na té se nám udělala plíseň. A radost jsme z toho samozřejmě neměli.

Jednak to vypadalo hrozně a také jsme se báli, že to bude mít velmi špatný vliv na růst květin. Takže jsme se snažili o to postarat. Čistili jsme to vším možným, ale všechno to bylo k ničemu. A ani nebudu říkat, kolik jsme utratili za čistící přípravky proti plísním.

Byla jsem...

Byla jsem vážně naštvaná, protože nesnáším, když se o něco opravdu snažím a výsledek tomu ani trochu neodpovídá. Tak jsme si nakonec řekli, že se obrátíme na úklidovou firmu. Takže jsme si sedli k počítači a hledali takovou, která by měla dobré reference.

A našli jsme tam firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Plísně v bytě Praha, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy, takže jsme se rozhodli do toho investovat.

V domluvený...

V domluvený den přijel tým specialistů, přičemž já jsem byla celou dobu u toho. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Byli jsme s jejich službou opravdu moc spokojení, plíseň odstranili do poslední bakterie. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Předejít všem příčinám, aby plíseň vznikla, je opravdu těžké.

Pro tyto...

Pro tyto případy je opravdu nejlepší se spolehnout na nátěr LSG, protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě. Nám se plíseň už nikdy neobjevila. Takže pokud hledáte skutečně účinnou zbraň proti plísni, tak doporučuju LSG od A SERVIS. Opravdu tuto firmu mohu všem jedině doporučit. Protože jsme s nimi s manželem byli spokojení v každém ohledu, a proto jsme si ten nátěr nechali dát i do našeho domu.

Aspoň budeme mít jistotu, že už se s tímto opravdu nebudeme muset potýkat. Tato firma nenabízí jen likvidaci plísní. Ale i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti, takže pokud potřebujete cokoli z těchto služeb, tak i tak doporučuji se na tuto firmu obrátit

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *