I na sprejerské graffiti se dá vyzrát. Jak chránit fasádu před spreji. Anti grafitové ochrany Prostějov

Published 4 roky ago -


Graffiti…

Graffiti jsou pořád velmi rozšířeným problémem. Vidět je můžete na několika místech a shodneme se, že ve velkém případě vypadají hrozně a ke všemu se jedná o ničení cizího majetku. A proto se v naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nezabýváme jen úklidovými službami, ale i odstraňováním graffiti, v naši divizi Prostějov, fasády a graffiti, abychom tak mohli pomoci lidem, kterým nějaký hlupák majetek graffiti znehodnotil. A s tím nabízíme i speciální program – prevenci proti sprejerskému vandalismu. A tu zajišťuje náš antigraffitový ochranný nátěr AGO. Je nanášen v několika vrstvách podle struktury povrchu. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů.

Jediné…

Jediné materiály, které nesnesou AGO, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10 ºC. A jako jediní v České republice garantujeme funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Graffiti odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr, který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více. Jestliže provedeme antigraffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku zabezpečit odstranění graffiti do 14 dnů. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo.

Včasné a rychlé…

Včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, pouliční umělci brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost a jdou se zpravidla realizovat někam jinam. Funguje je to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti. My ho odstraníme, tak vždy zdarma na tomto konkrétním místě vrátíme nový plát AGO tam, kde jsme pracovali. Takže tam znovu naneseme nové AGO, které bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Toto jsme vymysleli a zavedli do praxe hlavně proto, abychom byli schopni nabídnout naši službu za přijatelnou cenu. Graffiti jsou problematickou záležitostí, která může potkat každého, takže je důležité, aby tato služba byla dostupná opravdu pro všechny, pokud chceme tento vandalismus omezit na minimum, což je přesně naším cílem. Naší poslední zakázkou bylo odstraňování graffiti z vchodu do second handu. Paní docela naléhala na co nejdivější termín. A je to pochopitelné, protože čím dříve se jedná, tím lépe to jde dolů. Na provozovatelce second handu bylo vidět, jak moc byla ráda, že se nám graffiti podařilo odstranit.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *