Na rezistentní skvrny a fleky funguje čištění kotoučovým strojem. Čištění koberců Praha

Published 2 týdny ago -


 

 Už dlouho...

Už dlouho jsme doma neměli špenát a všichni jsme na něj dostali chuť, tak jsme ho koupili a já se ho chystala uvařit. Ale ten den se mi vyloženě nedařilo. Nejenom, že jsem ho prvně trochu připálila, ale pak se mi dokonce povedlo ho vyklopit na zem. A protože máme doma koberce, a to včetně kuchyně, tak si asi umíte představit, jaká katastrofa to byla. Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec i to nešlo. Ani manželovi ne, tak jsme se rozhodli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Stejně ten koberec v kuchyni už nevypadal nejlépe, tak jsme si řekli, že si to vyčištění už určitě zaslouží. Ale vůbec to nedopadlo podle našich představ. Ta firma používala extrakční metodu čištění a jednu věc vám řeknu, všem firmám, které používají extrakční metodu čištění, se vyhýbejte obloukem. A to bez přehánění.

Protože...

Protože po tomto čištění zůstaly na koberci hnusné fleky. S reklamací jsme samozřejmě nepořídili. A tak jsme začali hledat na internetu, protože jsme nevěděli, co s tím. Ale po hledání jsme konečně našli něco, co vypadalo, že by nám opravdu mohlo pomoc. Našli jsme úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o, která nepoužívá extrakční metodu, ale metodu strojového čištění, tak jsme si řekli, že to ještě jednou zkusíme. A všichni je na internetu opravdu moc vychvalovali. Na všech diskusních fórech jen samá pozitivní hodnocení. Tato firma čistí koberce pomocí kotoučové strojové metody a samozřejmě používá i speciální dezinfekční roztoky, díky kterým koberce vydrží dlouho čisté a nově vzniklá špína se hůře usazuje a jde pak mnohem lépe vyčistit, takže když se na koberec něco vylije, není to taková katastrofa.

 

Po této...

Po této skvělé zkušenosti mohu všem případným zájemcům o čištění koberců tuto firmu Koberce, sedačky Praha 10 jedině doporučit. Podařilo se jim koberce vyčistit a zachránit do takové míry, do jaké to bylo možné. Bohužel předešlá firma se na kobercích slušně vyřádila. Ale s firmou A SERVISEM jsme opravdu moc spokojení. A to nejenom s jejich službou, ale i s jejich jednáním. Byli moc milí, ochotní, ne jak v předešlé firmě. Navíc tato firma nabízí spoustu dalších služeb, které někdy určitě vyzkouším, protože po tom, jakou skvělou práci u mě doma odvedli, jsou pro mě zárukou kvality. A to i za poměrně slušnou cenu. Takže pokud hledáte u někoho čištění koberců, tak tady jste na správné adrese. Není nic, na co bychom si u této firmy mohli stěžovat, byli jsme s nimi spokojeni v naprosto každém ohledu. Dobrá cena, kvalita, ochotný přístup, zkrátka vše perfektní. Takže pokud potřebujete něco z úklidových služeb, neváhejte se na ně obrátit.

 

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *