Výškové mytí oken, výloh, prosklených stěn a fasád. Práce ve výškách Ostrava

Published 5 měsíci ago -


V našem...

V našem kadeřnictví se snažíme, aby zákazník odcházel spokojený. Kromě toho je našim cílem i co nejmenší dopad na životní prostředí. Proto používáme speciální barvy, které ho tolik nezatěžují. To se týče i šamponů a všech podobných věcí. Spolupracujeme s hodně lokálními firmama. Ale kromě dodavatelů produktů na péči o vlasy spolupracujeme i s dalšími firmami. Necháváme si například mýt okna. A to proto, že nás to zdržuje od práce. Radši budeme někoho stříhat nebo barvit, než se zabývat mytím. To necháme zase jiným profíkům. Samozřejmě základní úklid jako je mytí podlah a podobně si obstaráme sami. Ale rozhodly jsme, se že mytí výloh přenecháme profesionálům.

Není to...

Není to totiž tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Náš salon je navíc umístěný na rušné ulici. Projede zde docela velké množství aut. Okna se tedy docela snadno znečistí. Obrátily jsme se tedy na úklidovou a čistící firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Jejich zaměstnanci byli velice milí a nebyl problém se s nimi domluvit na termínu. Překvapilo nás, jakým způsobem výlohy čistí. Technologie, kterou používají k mytí oken, spočívá v jejich pečlivém očištění čistým rozmývákem. A následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s velice kvalitní gumou. Všechno tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha. Po úplném proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Jedná se prý o speciální postup. Ten A SERVIS nazývá takzvaným suchým leštěním. Ze zásady nikdy nepoužívají leštící přípravky. To se nám líbí.

Protože...

Protože to nezatěžuje životní prostředí. Jedná se o fyzicky daleko náročnější postup.  Přesto jde vidět, že jej provádí pečlivě vyškolení profesionálové. Ti si na své práci dávají záležet a dobrý výsledek je pro ně základem. Při použití této technologie je zajištěno, že okna a výlohy zůstanou déle čistá. To máme ovšem ověřené z vlastní zkušenosti. Když jsou výlohy vyčištěné profesionály, výsledek vydrží daleko déle a je mnohem kvalitnější. Firma A SERVIS totiž vychází z dlouholetých zkušeností práce v oboru. A my víme, že je vždy lepší se spolehnout na profesionály. Tuto firmu můžeme proto s klidným svědomím dál doporučit. Za nás palec na horu, pět hvězdiček z pěti a 10 bodů z deseti. V A SERVISU jsou prostě jedničky. Nikdy jsme nelitovali, že jsme se na ně obrátili, podobný názor jsme také našli v recenzích na internetu pod diskuzi Fasády, okna Ostrava. Protože naše výloha je pak nejhezčí v ulici. A docela dlouho. Za to už to stojí, ne.

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *