Mytí oken ve výšce, tlakové čištění fasád, odstranění plísně. Proti plísňové nátěry, výškové práce Ostrava

Published 5 měsíci ago -


Pracuji jako prodavačka v obchodě, kde se specializujeme na věci pro miminka a už před nějakou dobou jsme usoudili, že naše fasáda už rozhodně nevypadá dobře. Ale když jsme se to pokusili vyčistit, tak ale vůbec neuspěli. Nejenom, že byla pořád zašedlá, ale ani s tou plísní, která tam byla, jsme ani trochu nepohnuli.

Ale muselo se s tím něco udělat. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme nějakou firmu a zařizování zrovna padlo na mou hlavu. Ale nikdo z mých kamarádů ani z rodiny neměl s žádnou zkušenosti, tak jsem byla odkázaná na internet. A tam jsem konečně něco objevila v sekci Ostrava výškové práce. Narazila jsem na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. která měla vážně vynikající reference.

A tak...

A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A jejich zaměstnanci a nátěr LSG se postaraly o to, že fasáda je opět v perfektním stavu. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky.

Touto...

Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy.

U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření.

Ošetřené...

Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami.

Od té doby je fasáda v perfektním stavu, a proto všem tuto firmu doporučuji. Určitě nejsem jediná, kdo kdy nějakou hledal.

 

 

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *