Holá sprostota na Vaši stěně. Jak se bránit tagům a graffiti v Brně. Nátěry proti graffiti na fasády

Published 1 týdnem ago -


Nedá mi to...

Nedá mi to, abych nenapsal o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s. r. o., která mi zařídila odstranění graffiti na budově naší sportovní haly. Když jsme to s ostatními viděli, opravdu nás to dopálilo. Taková ohavná čmáranice hned vedle vchodu. Alespoň to nenačmárali na sklo, když už nic. Ale i tak to byla hrůza. Vážně nechápeme, jak někdo může mít radost z toho, že někomu něco ničí. Tímto se můžou bavit skutečně jen lidi, kteří mají inteligenci jednobuněčného organismu. Mám pocit, že dnes graffiti vidíte prakticky na každém druhém rohu a vypadá to fakt děsně. Nemám nic proti tomu, když sprejují na místech, které jsou k tomu určeny, ale takto? Ale naštěstí existuje řešení, a sice pokud si necháte dům předtím antigraffitovým nátěrem od této firmy, máte jistotu, že tyto ošklivé nápisy z vašich zdí půjdou snadno dolů, a nebude to tak finančně nákladné.

Pokud...

Pokud se však na vaší fasádě objeví, a vy žádný ochranný filtr nemáte, bude to horší. Sice to půjde dolů, ale bude to stát výrazně větší sumu a v některých případech nejde odstranit stoprocentně. Určitě není řešením graffiti pouze přetřít, protože pokud není odstraněna větší část sprejerské barvy, tak by pod fasádní barvou sprejerská barva prosvítala. Tak jsme kontaktovali odborníky z Vyčištění graffiti Brno, aby nám pomohli tuto nepříjemnou záležitost vyřešit. Poté, co nám pracovníci ze zdi dali graffiti dolů, tak ochranný nátěr aplikovali. A vše potom vypadalo stejně jako předtím. Prakticky byste nepoznali, kde k odstraňování došlo, pokud byste zeď vyloženě nezkoumali. Proto tuto službu můžu všem jedině doporučit, protože jsem s ní maximálně spokojený. Zaměstnanci firmy jsou navíc všichni skuteční profesionálové, kteří ví, co dělají, a jsou ke všemu velice milí a přátelští, takže nemám nic, na co bych si u nich mohl stěžovat.

Navíc...

Navíc co se odstraňování graffiti týče, tak je tato firma jednou z nejlevnějších v České republice, takže vás ani nemusí trápit to, že byste za to museli dát nějakou markantní sumu. A pokud se na tu cenu podíváte a řeknete si, že je to moc, tak to není moc. Tyto služby jsou holt dražší sami o sobě a nemůžete očekávat, že to někde najdete výrazně levněji. I ty prostředky, které jsou k odstranění graffiti třeba, nejsou úplně nejlevnější. Takže je nutné se na to podívat i z tohoto úhlu pohledu. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže až budeme zase něco potřebovat, tak se určitě opět obrátíme na ně. Jsme si jistí, že i jejich ostatní služby budou kvalitní jako taky. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A když se někdo uplatní i v zahraničí, tak je to jen další důkaz toho, že je dobrý.

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *