Systém odstranění zelené a černé plísně z fasád. A zastavení novotvorby ve Zlíně

Published 5 dny ago -


Před...

Před několika dny jsme došli k závěru, že fasáda našeho bylinkářství už opravdu potřebuje zrenovovat. Byla vážně špinavá a co je nejhorší, ještě se na ní udělala i plíseň. A já spolu ještě s jedním kolegou jsme dostali za úkol se o to postarat. Tak jsme se to snažili vyčistit, ale neuspěli jsme. Všechny čisticí prostředky, které jsme vyzkoušeli, byly k ničemu. Ale neměli jsme s nikým žádnou zkušenost. Tak jsme se ptali známých, ostatních v rodině a hledali i na internetu a dohromady jsme nashromáždili docela dost informací. Hlavně na tom internetu jsme toho našli úplně nejvíc. A o ty informace bych se ráda podělila. Na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. No, jak se říká, každá mince má dvě strany.

Naštěstí...

Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o profesionály na proti plísňové nátěry  firmu Zlín, čištění plísní z fasád. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne, takže jsme na to nemuseli čekat hrozně dlouho. Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. A proto jsme si ho nechali dát i dovnitř, abychom měli jistotu, že to do budoucnu nebudeme muset řešit. Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu. A díky nátěru LSG máme jistotu, že vše bude v pořádku.

Jsme...

Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A musím doporučit firmu celkově, protože odvedli skvělou práci a i zaměstnanci byli moc milí. I ceny nám přišly v pořádku. Je pravda, že jsou sice o něco vyšší, ale když přihlédneme ke kvalitě, jakou firma nabízí, tak ta cena je naprosto v pořádku. Člověk si za kvalitu holt musí někdy připlatit. A i zaměstnanci jsou velmi milí, spolupráce s nimi byla bezproblémová. Tato firma realizuje firmy po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o této firmu se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *