Strojové čištění koberců a ruční, dezinfekční praní sedaček Praha

Published 8 měsíci ago -


Každý rok si nakládám ořechy na domácí ořechovku. Určitě to všichni znáte, je to obdobné jako višňovka. Do pětilitrové sklenice se nakládají nezralé ořechy do alkoholu s trochou cukru a kořením. Sklenice se dá za okno nechá několik dní luhovat. Takto naloženou sklenici si dávám za okno do kuchyně, jelikož je to jediná místnost, kde  nemám koberec.

Jednoho dne došel syn, že má čas a že mi vymaluje kuchyň, jak již delší dobu sliboval. Tak jsem si svou pětilitrovku s ořechovkou přenesla do obýváku, aby na ni taky svítilo sluníčko. Bohužel jsem si nevšimla, že nebylo úplně dovřené okno a při průvanu okenice shodila láhev na zem. Je jasné, že se láhev rozbila a veškerá nahnědlá tekutina skončila v koberci. V ten moment jsem nevěděla, jestli mě víc štve to, že jsem přišla o svou ořechovku, nebo to, že mám znečištěný koberec.

Ihned jsem začala ořechovku vsakovat do zemovky a následně čistit. Bohužel i po několikadenním čistění na koberci zůstala skvrna. Syn se mi opět nabídl s pomocí, tentokrát mi nabídl, že mi pomůže najít nějakou úklidovou firmu. Která by mi s čištěním koberce pomohla. Na internetu vybral firmu Praha 3, čištění koberce. Bez problémů s nimi domluvil termín, který mi vyhovoval. Pracovníci firmy dojeli včas a bez dalších okolků se pustili do práce.

Jako...

Jako první na celou plochu koberce nanesli chemii, kterou nechali nějaký čas působit, a pak začali koberec kartáčovat velkým kotoučovým strojem. Nakonec po čištění celého koberce všechnu pěnu vysáli. Odstranili mou skvrnu, koberec dostal celkově výraznější barvy, celý byt se prozářil. Od doby, kdy jsem nechala koberec vyčistit. Nemusím vynakládat takové úsilí s úklidem, snadněji  se udržuje a pořád vypadá moc hezky, jako nový.

Když jsem synovi popisovala, jak jsem byla se zaměstnanci spokojená, že byli moc milí a hodní, tak mi také řekl, že firma měla na internetu skvělé recenze, přestože prý není nejlevnějí  a že nanesená chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy. Takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky.

Jejich...

Jejich  metoda čištění koberců  kotoučovým strojem patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. Jejich čištění je účinné právě díky tomu kotoučovému stroji.

Co se týče zaměstnanců, zaměstnanci jsou profesionálové a firma nabízí i další služby - mytí i čištění a voskování podlah, odstraňování plísní,mytí oken a čištění čalounění a přijmou i zakázku  z  menšího města. Byla jsem opravdu spokojená, nechala jsem si telefonní kontakt na tuto firmu a určitě jejich služeb využiji na velký jarní úklid.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *