Díky strojovému čištění se nemusíte obávat, že z koberce něco nedokážete vyčistit

Published 1 týdnem ago -


Toho, že jsou koberce nepraktické z hlediska údržby, jsem věděla, ale protože jsem byla na ně od malička zvyklá, takže když jsem si začala zařizovat nový byt, tak jsem ho chtěla mít alespoň do ložnice a do obýváku. Myslela jsem si, že tam se až tak zas moc špinit nebudou. Ale chyba lávky.

Jednou jsem hodně onemocněla, a tak jsem měla na nočním stolu naši domácí medicínu, která má tmavou barvu. No a já ji převrhla. A protože koberec v ložnici je světlý, tak to bylo opravdu hodně vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo mi to. Cokoli jsem na to vyzkoušela, tak to nešlo. A zase jsem se bála na to vzít hrubý kartáč, abych koberec nepoškodila.

Když jsem byla už zdravá, rozhodla jsem se, že si na to najmu úklidovou firmu. Takže hledala na internetu někoho, kdo by měl dobré reference. A nakonec jsem se rozhodla pro Čištění koberců Brno, protože měli na internetu jen samé kladné recenze. A musím říct, že mě nezklamaly. Koberce vyčistili opravdu perfektně a po nějakém fleku nebyla ani památka.

A co...

A co víc, koberec vypadal jako nový, ne jako vyčištěný. A veškerá místa, na kterých bylo předtím vidět, že byl koberec čištěný, zmizely. Struktura koberce byla na všech místech stejná. Cenově se sice pohybují výše než většina úklidových firem, na které jsme na internetu narazila, ale zase u této mám záruku kvality, protože vím, že odvádějí skvělou práci. Navíc od nich koberec vydržel čistý opravdu dlouho.

Díky využití jejich služby je koberec v perfektním stavu, prostě jako kdybych si pořídila nový. Určitě si je najmu i v budoucnu, protože mi to ušetří spoustu času a vím, že odvedou skvělou práci. Zaměstnanci firmy jsou navíc velmi zdvořilí a ochotní, takže mě nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout. Protože jsme s nimi byla moc spokojená. Takže mi nezbývá nic jiného, než A SERVIS LIPKA, s.r.o. všem doporučit.

Jejich...

Jejich skvělou výhodou je i to, že nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, jako je čištění podlah, mytí oken, odstraňování plísně a graffiti, čištění výloh a zkrátka všechno na co si vzpomenete. A i na tyto služby na internetu najdete jen samé dobré ohlasy. Své služby také nabízí po celém území České republiky, na Slovensku ale dokonce i v Německu a Rakousku.

Takže za vámi dojedou opravdu kamkoli. A patří mezi ně čištění podlah, mytí oken a výloh, čištění fasád a odstraňování plísní a graffiti. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Z úklidových služeb tam určitě najdete vše, co byste mohli potřebovat. A to vše za dostupnou cenu.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *