Pro seniory chceme jenom to nejlepší

Published 8 měsíci ago -


Naše středisko se zabývá pomocí seniorům v jejich každodenních životech a můžeme se pyšnit velkou oblíbeností mezi nimi. Ve skutečnosti je o naše služby takový zájem, že de facto vypisujeme pořadníky na další nábory.

Klienti oceňují zejména přátelský přístup a skvělou péči ze strany zaměstnanců, spoustu příležitostí se pobavit a třeba se i vzdělávat. Navíc se naše středisko nachází ve velmi pěkném místě, kousíček od lesa, a hlavně mimo městský ruch. Budova je krátce po rekonstrukci, a ač máme stálé zaměstnance na úklid, pro tyto účely bylo potřeba najmout úklidovou firmu, která se postarala jak o podlahy, tak okna.

A SERVIS LIPKA, s.r.o. je skvělá firma, kterou směle doporučujeme dále. Máme totiž špatné zkušenosti z dřívějška, kdy jsme najali firmu, jejíž pracovníci byli dost zbrklí a dost věcí nám stihli během jednoho dne poničit. Nemluvě o tom, že i když byla okna po jejich zásahu relativně čistá, totéž se nedalo říci o jejich pracovní ploše. Nesetřeli parapety, ani podlahy okolo. Jedna naše pracovnice si na kluzkém povrchu pohmoždila koleno.

Od...

Od té doby jsme na úklidové firmy zanevřeli a raději požádali známé, aby si u nás udělali brigádu a umyli okna. Takto to nějakou dobu fungovalo, až se sešlo několik věcí. Přišla rekonstrukce, a navíc moje známá, které jsem svěřila okna, onemocněla a nemohla se již takové práci věnovat. Tak jsme museli hledat dále. A narychloDívali jsme se s pracovnicemi na internet a obvolávali, ale vždy tam bylo nějaké ale.

Pokud jsme se dovolali, nebyli jsme schopní se domluvit nebo nám cena za jejich službu přišla vysoká. Pak jsme ale narazili na poklad. Byla jí firma Mytí výloh Praha , která nám příslovečně vytrhnula trn z paty, jelikož termíny již hořely. Konečně jsme byli schopni se nějak rozumně bavit. Bylo potřeba, aby pracovníci přijeli na více etap, v různou denní dobu. Rekonstrukce totiž probíhala postupně tak, aby nebyl omezen provoz areálu.

Byli...

Byli dokonce ochotní přijet i o víkendu, což jsme velice ocenili a samozřejmě také využili. Skvělé je, že tuto službu zajišťují celoročně, i když mytí oken v zimě není vůbec obvyklé. I této možnosti jsme se chytli.Nejenže tato firma odvádí skvělou práci. Přesně takovou nebo dokonce lepší, než očekáváte. Ale navíc jsou velmi milí, dochvilní a můžete se spolehnout, že to, co slíbí, to také dodrží.

Nebo při nejhorším se vždy nějak dohodnete k radosti všech. Mají velice zajímavou technologii mytí oken a prosklených povrchů. Vykonávají dokonce práci ve výškách. O tom všem se můžete dočíst na jejich webových stránkách, které jsou přehledné a najdete tam vše, co potřebujete vědět. A když přece jen něco nenajdete a zvednete telefon, ochotně vám zodpoví všechny vaše dotazy.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *