Myslíte si, že váš koberec nejde vyčistit od fleků a skvrn

Published 2 roky ago -


Celá…

Celá naše rodina miluje veškeré svátky během roku a dodržování jejich tradic. Nyní byly před nám velikonoční svátky a s tímto svátkem se mimo jiné pojí barvení vajíček a vyrábění kraslic. Abychom si doma něco od barev a vosku neumazali, zdobíme a barvíme vajíčka na terase. Nasypu barvu do skleniček a přenáším konvici s horkou vodou na terasu, abych rozpustné barvy zalila a vyrobila tak roztok na barvení vajec. Bohužel letos byly dcery nedočkavé a horlivé vše chtěly nachystat samy. Než jsem si dodělala jinou práci, dcery nachystaly rozpustné barvy v kuchyni, kde je také zalily a hotový roztok přenášely přes obývák na terasu. A bohužel se stalo, že jednu sklenici s barvou v obýváku vylily na koberec. Přestože jsem se snažila barvu hned vysát hadrou a skvrnu začerstva vyčistit, zůstal na koberci flek.

Protože…

Protože to nebyla první nehoda, rozhodla jsem se koberec nechat vyčistit. Na internetu mě zaujala pro svou škálu nabízených služeb firma  Koberce Plzeň, čištění. Na centrále jsem si domluvila termín čištění, v domluvenou den se dostavili pracovníci firmy . Nanesli chemii na celou plochu koberce. Musela se nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění. A také mi bylo popsáno a vysvětleno, že chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky. Po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali opakovaně a tak dlouho, dokud nebyl koberec úplně čistý.

Na závěr…

Na závěr pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu z koberce odsáli pryč. Koberec vypadal nádherně, byl vydezinfikován a celý byt se krásně voněl.  Zaměstnanci firmy byli milí a odvedli dobrou práci, jedná se o opravdu zkušené profesionály. Nerada pracuji s nepříjemnými lidmi, i když odvádějí skvělou práci, obzvlášť když jde o práci ve vašem bytě. Cena čištění byla sice trochu vyšší, než jsem čekala, ale byla jsem  s nimi byla moc spokojená, a proto je všem vřele doporučuji. Nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, takže pokud potřebujete třeba umýt a navoskovat podlahy,vyčistit čalounění, umýt okna nebo odstranit grafity z vašeho domu, tak to vše najdete v nabídce A SERVISU, své služby provozují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o této firmě doporučuji zhlédnout  jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *