Pokud máte problémy s plísní, ihned ji řešte

Published 1 rokem ago -


 

Nedávno…

Nedávno jsme u nás doma měli problémy s plísní a potřebovali jsme to co nejrychleji vyřešit. Naše dcera trpí na atopické ekzémy a do toho má velmi citlivé oči, takže když se nám problémy s plísní objevili, začala mít opravdu hodně podrážděné oči, pořád ji slzely a štípaly. Byla jsem z toho opravdu nešťastná, protože bylo vidět, že ji to opravdu trápí. A já přitom pořádek vždy pečlivě dodržovala, tak jsem nechápala, jak je možné, že se nám doma plíseň objevila. A tak jsme s manželem začali na internetu hledat nějaké řešení. A dozvěděli jsme se, že se nám doma dělá plíseň z vlhkosti. Ideální vlhkost je mezi 40 až 60 procenty a je vhodné ji kontrolovat pomocí vlhkoměru. Ke zvyšování vlhkosti v domě kromě nedostatečného větrání přispívá i řada maličkostí, jako  například když nemáte v koupelně žádná okna, obzvlášť když máte v ní špatně nastavený výkon ventilátoru.

 

Vhodné…

Vhodné také není vaření bez používání odsávače páry a nábytek postavený blízko ke stěně. Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o úklidovou firmu. Měli na internetu samé dobré reference. Tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Slečna na centrále byla moc milá a domluvila nám termín na konec týdne. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. Díky tomu už se plísně nemusíme obávat.

 

Protože…

Protože se postará o to, aby se vám na zdi nebo na jakémkoli povrchu, kam si nátěr necháte dát, už nevznikla. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A jestli můžu ještě něco doporučit, tak to, abyste si nátěr nechali nanést, i pokud vás plíseň ještě nepotkala. Jako prevenci. Těmto věcem je opravdu lepší předcházet, ušetří vám to nejen peníze, ale i čas a starosti. Tak či tak, ať už problémy s plísní máte nebo ne, tak LSG od této firmy doporučuji. A i jejich ostatní služby, kterých nabízí celou řadu. My od nich začali pravidelně využívat i čištění koberců, protože jsme oba dva pracovně hodně vytížený a svůj volný čas se snažíme co nejvíce věnovat dětem, takže pokud můžeme ty složitější úklidové záležitosti někomu přenechat, rádi to uděláme. Navíc zde to máme se zárukou té největší kvality. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *