Na plíseň jsme vyzráli s protiplísňovým nátěrem

Published 2 roky ago -


Plíseň je vždy problematickou záležitostí a někdy je jí předejít těžší, než by se mohlo na první pohled zdát. Asi nejdůležitějším způsobem prevence je zabránění vsáknutí vody do zdí. Což uvnitř se dá nějakým způsobem vyřešit pomocí pohlcovače vlhkosti apod. – jak vyčistit plíseň

Ale když se plíseň objeví zvenčí, tedy na fasádě domu, tak s tím se už bojuje podstatně hůře a naše možnosti se stávají omezenějšími a náročnějšími než když se nám udělá kolečko plísně například v koupelně. To přesně postihlo mě s přítelem, když se nám na fasádě našeho domu objevila plíseň. Z hygienického hlediska je nutné plísně odstranit použitím přípravků, které jsou na odstraňování plísní určeny.

Nejlepší je používat takové přípravky, které mají kromě dezinfekčního účinku i složku, která působí preventivně, ale je pravda, že takovým skutečně účinných prostředků se v obchodech vyskytuje opravdu pomalu a většina lidí jich vyzkouší desítky, než najdou něco, co jim plíseň ze zdi opravdu odstraní. A ani to není stoprocentní zárukou, že se plíseň na zdi už neobjeví. Proto je asi nejlepším řešením se obrátit na nějakou firmu, která se odstraňováním plísně zabývá.

Úklidovou…

Úklidovou firmu jsme objevili na fóru na téma jak vyčistit plíseň. Když jsme hledali nějakou prověřenou firmu od lidí a právě mnoho z nich ji doporučovalo. Podívali jsme se na jejich stránky a líbili se nám, měli samé pozitivní recenze, proto jsme se je rozhodli kontaktovat. Zavolali jsme, paní na centrále byla velice milá, popsali jsme jí náš problém, projednali jsme nějaké detaily a domluvili nejbližší termín.

Zaměstnanci dojeli na čas, přesně jak bylo domluveno. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

Byli skuteční profesionálové ve všech ohledech, čehož si opravdu cením. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, jako je například čištění koberců, podlah, mytí oken a dokonce odstraňování graffiti a nátěr proti graffitům. Navíc fungují jak v České republice, tak působí také v zahraničí. Pokud tedy poptáváte odstranění plísně, nebo i jinou úklidovou službu, tak vám mohu tuto firmu jedině doporučit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

 

 

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *