Plísně už se nebojíme

Published 1 rokem ago -


 

Dobrý den…

Dobrý den, hrozně ráda bych vám doporučila úklidovou firmu a hlavně jejich službu odstraňování plísní, kterou jsem měla tu čest sama vyzkoušet. Odjeli jsme na rok s rodinou do Kanady a nechali jsme dům na starost naší dobré známé, aby se nám o něj starala. Když jsme se vrátili, tak vše bylo v pořádku, čehož jsme se ani nebáli, že by z našeho domu byla ruina, ale občas se může něco přihodit za co člověk nemůže a to byl i tento případ. Všimli jsme si, že ze severní strany našeho domu jsou fleky, byla to plíseň. Naše známá z toho byla smutná, říkala, že neví, jak je to možné, i se ji následně snažila odstranit, ale nepodařilo se.

 

Bohužel…

Bohužel se objevila i plíseň na oknech . Tak jsme si řekli, že si na to najdeme úklidovou firmu nebo někoho, kdo se odstraňováním plísně zabývá. A našli jsme právě zmíněnou úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. na jejichž stránkách byla tato problematika poměrně dobře rozvedená. Na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Takže přesně to co jsme řešily i my. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucí plísně, je nátěr LSG, který tato firma nabízí. Je to nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

 

Pro buňky…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte obávat, že by byl pro lidi nebo zvířata nějak škodlivý. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 12 let. Jinak záruku garantují dva roky.   A musím vynachválit i jejich zaměstnance. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu. Přijeli na čas, ještě jsme si o plísních popovídali, vysvětli proč a kde nejčastěji vznikají a další zajímavé věci. Práce odvedena kvalitně, od té doby nemáme plíseň jinde. Když bychom s ní bojovali sami, tak bůh ví jak dlouho. A proč dělat věci složitě, když to jde jednodušše? Navíc nabízejí i jiné služby jako mytí oken, čištění koberců, odstraňování graffity, mytí podlah apod. Každý si tak může vybrat co se mu zrovna hodí. Mrkněte na jejich webové stránky, jsou přehledně zpracované a vyzkoušejte tuto firmu sami. Věřím v to, že budete spokojení stejně jako já a plno dalších spokojených zákazníků.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *