Potřebujete se zbavit plísní?

Published 2 roky ago -


Protože čištění fasád jsou opravdu problematickou záležitostí, nabízí její odstraňování i v jedné firmě. Protože plíseň se zašpiní raz dva, usazují se na ní všelijaké bakterie. A přemalovat zeď rozhodně pouze není řešením, tak to vše akorát zakryjete. A pokud jde o plísně na vaší fasádě, tak to platí dvojnásobně.

Rozhodně není dobré to pouze přemalovat. A taky není moc moudré. Protože odstranit plíseň bez speciálních prostředků a odborníků je prostě neskutečně těžké. Sami jsme si to vyzkoušeli. Naše garáže už byly v opravdu špatném stavu a bylo opravdu potřeba s tím něco udělat. A s tím nám pomohla právě úklidová firma. A jejich revoluční nátěr je skutečně skvělá věc.

Ochrání…

Ochrání to vaši fasádu před všemi nečistotami, bakteriemi, a tak dále, které by mohly vaší fasádu zašpinit nebo zapříčinit  vznik plísně. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let.

Minimální…

Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás nátěr to pravé. Naše zeď je od té doby v pořádku a věříme, že ještě dlouho bude. A vám doporučujeme, abyste si nátěr pořídili i jako prevenci. Protože s plísněmi to může být opravdu kříž. Stačí totiž opravdu málo, aby plíseň vznikla.

Dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Ale pokud si pořídíte nátěr, tak se už těchto problémů nemusíte obávat. Protože s ním se vám už plíseň na zdi rozhodně neudělá.

A tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Patří k nim i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. Takže je vidět, že má firma velmi široké pole působnosti. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je pravda, že cena jejich služeb je trochu vyšší, ale věřte mi, rozhodně se vyplatí do toho investovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *