Neskutečné se stává možným ze skutečnými specialisty

Published 7 měsíci ago -


 

 Ať už...

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí Mytí Ostrava, podlahy.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma A SERVIS má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. My jsme potřebovali vyčistit podlahu u nás v rehabilitačním centru pro děti a především ji zakonzervovat voskem. Už tak mají děti problém s pohybem. Tak jim to nechceme stěžovat tím, že by podlaha byla víc klouzavá.

Proto...

Proto jsme si od této firmy nechali dát i vosk, o kterém bych se chtěla více rozepsat. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc...

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou. Už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Byli jsme s nimi moc spokojeni, rozhodně bychom nemlivili. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě byli velice opatrní, aby při čištění nic nezničili nebo nezpůsobili jakoukoli škodu. Už se mi totiž jednou stalo, že mi jedna úklidová firma takto doma něco zničila a s reklamací jsme nepořídila, protože mi řekli, že jsem se o to měla postarat předtím a zajistit jim co nejlepší podmínky pro čištění. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nabízí i čištění koberců, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti. Já se na ně začala obracet i s čištěním podlah a čištění ve své vlastní domácnosti. Trávím v centru hodně času, takže už mi doma nezbývá tolik času na úklid a podobně, takže si takto od nich ráda nechám vypomoci. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *