Díky nátěru můžete udržet vaši fasádou čistou, bez usazeného prachu a plísní

Published 2 roky ago - 2


Potřebujete někoho, kdo by vám vyčistil vaši fasádu? V tom případě se obraťte na úklidovou. Protože naše fasáda naší veganské restaurace byla už v dezolátním stavu a bylo potřeba se o to postarat. A nejhorší na tom totiž bylo, že na jedné straně se dokonce začala dělat plíseň. A něco takového na jakékoli restauraci nemá co dělat. Tak jsme se to snažili vyčistit, ale neuspěli jsme. – jak vyčistit plíseň

Plíseň ta zůstávala pořád, i když jsme zkoušeli všechno možné. Takže jsme hledali firmu, která by věděla jak vyčistit plíseň a našli jsme právě úklidovou firmu a ti se o to postarali. Měla na internetu skvělé reference, tak jsme se rozhodli obrátit právě na ně. A byla to skvělá volba. Plíseň odstranili, fasádu vyčistili a jejich nátěr se postaral o to, že naše fasáda už bude opět čist

Je…

Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na udržování fasády nesetkal. A kdybych to tušil dřív, asi bych se rozhodl jej nanést na zdi dříve, jako prevenci. A pokud už teď i vy víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně či jiných nečistot – neváhejte a nechejte si ten nátěr nanést jako prevenci. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí.

A lidi z A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsou skutečně spolehlivý. Jsou to zkušení specialisté a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A proto jsem se rozhodl dát ten nátěr i dovnitř. Skvělé je, že tento nátěr je vhodný i do prostorů, kde se pracuje s potravinami.

K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.

 

comments icon 2 comments
2 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *