Jak umývat čistit a leštit velké skleněné plochy a výlohy

Published 6 měsíci ago -


Pracuji...

Pracuji v taneční škole a svou práci mám neskutečně ráda. A v poslední době jsem si začínala všímat, že naše okna, a především naše zrcadla nejsou v úplně nejlepším stavu. Ono udržovat je neustále čisté pomocí běžných prostředků není úplně jednoduché. Na to jsou potřeba specialisté. A těmi jsou pro nás zaměstnanci z výjezdovky Praha mytí výloh . Spolupracujeme s nimi už delší dobu a jsme skutečně spokojení. Předtím jsme spolupracovali s jinou firmou. Byla poměrně nespolehlivá, neustále přesouvala termíny. Takže nám nezbylo nic jiného, než se s nimi rozloučit. Takže jsme si tehdy sedli k internetu a hledali firmu, která by měla opravdu dobré reference. A od té doby spolupracujeme pouze s touto  a jsme velice spokojení. Okna  a zrcadla jsou po jejich mytí krásně čistá bez čmouh, lesknou se a vše je perfektní včetně našich rámů a parapetů.

Pamatuji...

Pamatuji si, jak jsme byli všichni překvapení, když nám je myli poprvé. Jsme s našimi kolegy velmi spokojeni a jejich službu mytí oken určitě opravdu doporučujeme. Odvádí vážně vynikající práci a okna a zrcadla vydrží lesklá a čistá opravdu dlouho. Kdyby to byla krátkodobá záležitost, tak by se to totiž jinak vůbec nevyplatilo. Takže jestli poptáváte mytí oken nebo zrcadel, zaručeně se obraťte na tuto firmu. Protože pokud využijete jejich servis, určitě nešlápnete vedle. Používají totiž speciální nanoimpregnaci. Díky které vydrží okna opravdu dlouho čistá, špína se na nich tolik neusazuje, což nám samotným usnadňuje jejich údržbu, protože bez ní by okna tak dlouho čistá určitě nevydržela a my bychom si čištění oken museli objednávat mnohem častěji. Takže službu a nanoimpregnaci této firmy určitě doporučujeme.

Navíc...

Navíc je nabízí i za přijatelnou cenu, kterou jsme ochotni za takovou kvalitu zaplatit. Není to levné, ale není to ani předražené. K tomu všemu nabízí i jiné služby jako čištění podlah, koberců a podobně, takže pokud potřebujete i něco takového, určitě bych neváhala a také se i v těchto případech obrátila na ně. A své služby samozřejmě realizují nejen ve větších prostorech, ale i v domácnostech, já sama jsem jejich služby začala využívat i ve své domácnosti, takže pokud už doma na práci nestačíte, nechat si pomoci od uvedené společnosti je určitě dobrou volbou. Jejich zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní a nemají nejmenší problémy přizpůsobit se vašim požadavkům, protože chápou, že je třeba to přizpůsobit tomu, aby se nečistilo v době, kdy u nás probíhají lekce. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *