S plísní si poradí proti plísňový nátěr LSG

Published 6 měsíci ago -


 Jsem...

Jsem manažerkou v poměrně mladém fitness centru v menší budově kousek za městem. Avšak teď v zimě jsme se začali potýkat s poměrně velkým problémem a to je plíseň na zateplené fasádě centra. Takže jsem si sedla k internetu a hledala firmu, která by se o to postarala. Přečetla jsem několik recenzí na úklidové firmy a referencí, až jsem narazila na úklidovou firmu. Nabízeli službu kompletního odstranění plísně a dalších škodlivin. Navíc tato firma měla opravdu vynikající recenze, takže jsem si byla jistá, že to bude to pravé. Takže jsem jim zavolala a domluvila se s nimi na termínu a ostatních detailech. Nejdříve provedli mechanické a chemické čištění fasády, poté chemický nástřik, profesionální dezinfekce fasády a nástřik protiplísňovým nátěrem. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je také prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

Potom...

Potom jsme si na jejich doporučení nechala dát LSG i na další povrchy, kde do budoucna hrozil výskyt plísně. A plíseň jsem od té doby už jsme zatím neřešili ani jednou.Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Jeho životnost se běžně pohybuje až 6 let. Takže do té doby máme s plísní vystaráno. Jsem ráda, že jsem se obrátila právě na tuto úklidovou firmu. LGS nátěr proti plísním je opravdová špička, protože je ta nejlepší ochrana, se kterou jsem se dosud setkala. Na povrchu chráněným nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. V omezené míře bude tento nátěr fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma na nátěr garantuje minimálně 2 roky.

Takže...

Takže pokud máte problémy s plísní, určitě vám doporučuju se obrátit na tuto úklidovou firmu, protože určitě nešlápnete vedle. Jejich zaměstnanci jsou navíc moc milí a ochotní, takže budete mít co dočinění jen s příjemným vystupováním. Při své práci neudělali nikde žádný nepořádek a přijeli na čas přesně dle domluvy. Byli skuteční profesionálové ve všech ohledech, čehož si opravdu cením. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, jako je například čištění koberců, podlah, mytí oken a dokonce odstraňování graffiti a nátěr proti graffitům. Navíc fungují jak v české republice, tak působí také v zahraničí. Což my máme fitness centrum i na Slovensku, tak nějaké jejich služby jistě do budoucna využijeme i tam. Pokud tedy poptáváte odstranění plísně, nebo i jinou úklidovou službu, tak vám mohu tuto firmu jedině doporučit. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *