Díky nátěru může být i vaše fasáda ve skvělém stavu

Published 11 měsíci ago -


Hledáte někoho, kdo by vám vyčistil vaši fasádu? V tom případě se obraťte na úklidovou firmu.Dokáže si poradit i s problémem, jako je kondenzace vody a plíseň na oknech.

My potřebovali vyčistit fasádu naší vinárny, a protože jsme si s tím sami nevěděli rady, tak jsme se obrátili právě na tuto firmu.  Prvně to s tou fasádou nebylo tak špatné, byla jen špinavá a flekatá, jenže pak se tam udělala plíseň. A my to vyčistit nedokázali. Takže bylo potřeba, aby se o to postarali nějací specialisté.

jak se zbavit plísně na fasáděnáchylnost fasády držet vlhkost

Takže jsme hledali firmu…

Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr nám moc pomohl. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, asi bych se rozhodl jej nanést na zdi dříve, jako prevenci. A pokud už teď i vy víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – neváhejte a nechejte si ten nátěr nanést jako prevenci. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí.

Navíc samotné nanesení nátěru je finančně mnohem méně náročné než samotné odstraňování plísní. A lidi z A SERVISU LIPKA, s.r.o. jsou skutečně spolehliví. Jsou to zkušení specialisté a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek.

jak na problematickou fasádu

Po odstranění nečistot…

Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A proto jsem se rozhodl dát ten nátěr i dovnitř. Skvělé je, že tento nátěr je vhodný i do prostorů, kde se pracuje s potravinami.

jak udržet fasádu v kondici

K dalším službám této firmy patří…

K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. Jsem si jistý, že i jejich ostatní služby budou stejně tak kvalitní jako jejich čištění fasád. kondenzace vody a plíseň na oknech

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *