Čistá fasáda je vizitkou každého podniku

Published 11 měsíci ago -


Protože čištění fasád není nic jednoduchého, nabízí její odstraňování i v jedné firmě. Protože vyčistit fasádu, zbavit ji veškerých bakterií, nečistot a plísní bez speciálních prostředků a odborníků je prostě neskutečně těžké. A my o tom víme své. Fasáda a plíseň

Pracuji v prodejně s hlavolamy. A samozřejmě jsme to tam nechtěli nechat, protože by to mohlo odradit zákazníky. Takže bylo potřeba vymyslet jiné řešení. A s tím nám pomohla právě úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. A jejich revoluční nátěr – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví.

jak se zbavit plísní

LSG funguje na principu…

LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4 až 6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé.

vlhkost a plísně

Naše zeď je od té doby v pořádku…

Naše zeď je od té doby v pořádku a věříme, že ještě dlouho bude. A vám doporučujeme, abyste si nátěr pořídili i jako prevenci. Protože s plísněmi to může být opravdu kříž. Stačí totiž opravdu málo, aby plíseň vznikla. Dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky a mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Ale pokud si pořídíte nátěr LSG, tak se už těchto problémů nemusíte obávat. Protože s ním se vám už plíseň rozhodně neudělá. Fasáda a plíseň bude minulostí.

mapy od černých plísní

A tato firma nabízí…

A tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Patří k nim i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. Takže je vidět, že má firma velmi široké pole působnosti. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. Jsme si jistí, že s nimi budete spokojeni tak, jako jsme byli i my. A nebo jim zavolejte, určitě vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy.

účinná pomoc proti plísním

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *