Káva je jako afrodiziakum

Published 11 měsíci ago -


Před několika lety jsme si s kamarády rozhodli splnit sen a pořídit si vlastní kavárnu. Tedy, to je trochu nepřesné vyjádření. Ne pořídit, ale spíše chtěli jsme provozovat naši vlastní kavárnu a dělat si ji celou po svém. Dělat si vlastní jedinečné kávy z rodinných pražíren a které budou chutnat výtečně. Na střední škole jsme totiž trpěli nedostatkem kvalitních kaváren, zejména pak s kvalitní kávou. kondenzace vody a plíseň na oknech

A konečně se nám jednoho dne poštěstilo a našli jsme vhodné prostory, které přesně vyhovovaly našim požadavkům. Takže jsme je rovnou odkoupili. A začali s budováním. Chtěli jsme, aby vše bylo jedinečné od stolků a židlí na zakázku a z různých bazarů, tak i po výmalbu kavárny. A také samozřejmě příjemné stereo. A nesmíme opomenout ani úžasnou kávu a k ní stylové hrnečky. Také zákusky zde míváme. No zkrátka vše, na co si vzpomenete. Takto úspěšně fungujeme už nějaký ten pátek. Prostory, které jsme tehdy koupili už měly za sebou pár let fungování, ale řekli jsme si, že to zvládneme.

co dělat s plísněmijak vyčistit fasádu

Ovšem před nedávnem…

Ovšem před nedávnem jsme si všimli, že fasáda by opravdu už chtěla opravit. Navíc když se dělala kondenzace vody a plíseň na oknech už nebylo na co čekat. Proto jsme si sedli k internetu a započali hledání. Až jsme našli společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se zaměřuje na všemožné čisticí práce všeho druhu. Tak jsme ji objednali. Společnost je také jedinečná v tom, že fasády čistí speciální technikou, za pomocí pěny, která se na fasádě dlouho udrží. Ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Podle pracovníků to jde na bílých fasádách dokonce ještě mnohem lépe vidět, což byl případ i té naší kavárnové fasády.

jak účinně odstranit plíseňlevné odstranění plísně

Z fasády nám navíc také odstranili…

Z fasády nám navíc také odstranili vodní kámen a veškeré ulpěné nečistoty, které na ní byly, čehož jsme si my laici ani nevšimli. Teď už ale k samotnému postupu čištění. V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Po této fázi už nebylo potřeba dávat novou fasádní výmalbu. Ovšem i tu firma nabízí. Ve druhé etapě pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu čtyřiadvaceti hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem.

Tento nátěr je dokonce…

Tento nátěr je dokonce technologií jednadvacátého století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let. Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat, a oni půjdou svoji práci napravit. Což nám bylo velice sympatické. Pracovníci také vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Nátěr by měl vydržet skutečně několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě jakž takž fungovat. S prací odvedenou společností jsme velice spokojeni. Těšíme se z nové fasády a doufáme, že nám dlouho vydrží tak krásná. Děkujeme!

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *