Moderní budova – moderní přístup

Published 5 měsíci ago -


Pronajali jsme si prostory v moderní budově, kde se to prosklenými prvky jenom hemží. Byli jsme rádi, že při přesunu firmy nám zůstaly obě paní na úklid věrné a stěhovaly se s námi. Jenže netušily, jak složitá práce je čeká. Čištění oken, Praha 10

Samotný úklid v naší nové budově by problém nebyl, nebýt ale těch prosklených prvků, které jsou často umístěny na velmi špatně dostupných místech. Buď jsou příliš vysoko, takže je není možné ze země pohodlně umýt nebo se k nim musí krkolomně shýbat. Řekněte však šedesátileté uklízečce, ať se pořádně shýbne, balancuje na žebříku nebo když už pracuje s teleskopickou tyčí, ať do toho dá větší sílu, protože jsou tam vidět šmouhy. Nejsem tu od toho, abych lidi prudil a znepříjemňoval jim práci. Spíše se snažím najít pro obě strany schůdnější variantu. A právě při mytí a čištění prosklených ploch jsem naznal, že potřebujeme situaci řešit jinak.

čím umýt oknapřípravky na mytí okenjak odstranit polepy z okenmytí zimních zahrad

Došel jsem k závěru, že...

Došel jsem k závěru, že nejlepší bude obrátit se na úklidovou firmu. Proto jsem si sedl k počítači a hledal takovou firmu, která by takové plochy bez problému umyla. A pravidelně. Tak jsem se podle recenzí o profesi v singularitě a výjimečného bodu omega,  rozhodl obrátit na A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čištění oken, Praha 10. Měly opravdu nejlepší ohlasy, usoudil jsem tedy, že to nebude zbytečná investice. A po této zkušenosti musím potvrdit, že to skutečně zbytečná investice nebyla a všem tuto firmu moc doporučuji. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Se zhoršeným přístupem si bez problému poradili. Jejich zaměstnanci jsou totiž proškoleni, aby pro ně nebyl problém umýt okna i ve špatně dostupných místech a ve výškách. Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům, aby svou prací nijak nenarušovali chod naší společnosti. Zkrátka jsme s nimi spokojení opravdu ve všech ohledech.

mytí výlohmytí prosklenných stěnmytí lodžiíjak kvalitně vyčistit okna

Jediné, na co bychom měli asi upozornit...

Jediné, na co bychom měli asi upozornit, je cena jejich služeb. Nejedná se o úplně nejlevnější firmu, ale zase si myslím, že ta cena není tolik vysoká, aby si ji nemohl dovolit každý, kdo ji opravdu potřebuje. A navíc kvalita vždycky něco stojí. Používají opravdu ty nejlepší čisticí prostředky, které jsou dostupné, které samy o sobě nejsou nejlevnější. Navíc při takové práci jsou potřeba zkušenosti a fyzická síla. Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak tato firma je jasná volba. My se s nikým lepším, kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali. A už ani nesetkáme, protože se už na nikoho jiného s mytím oken rozhodně obracet nebudeme. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže ať už poptáváte cokoli, a ať jste odkudkoli, doporučuji se obrátit na tuto firmu. Je to skutečně to nejlepší, co můžete udělat. Rozhodně se na ně budeme obracet pravidelně i do budoucna. A i s jinými službami. Pro více podrobností se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.

lešticí přípravky na okna

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *