Podlaha od medu, co já s tím provedu?

Published 6 měsíci ago -


Nedávno se mi povedlo zašpinit si podlahu opravdu velmi originálním způsobem. Už hodně kamarádek mi doporučovalo, abych vyzkoušela medovou masku na obličej, dát si prostě jen na obličej čistý med. Tak jsem si ho rozehřívala, protože náš byl moc ztuhlý. Ale co se nestalo, povedlo se mi kastrůlek s medem shodit na zem. A protože už byl hodně rozehřátý, byl i hodně tekutý, takže se ho hodně vylilo na podlahu. A čistilo se to opravdu špatně. Spíše jsem to po podlaze rozmatlávala. A tak jsem si říkala, že si na to někoho najmu. mytí dlažby

A přítel s tím nápadem souhlasil, protože naše podlahy už si to opravdu zasloužily. A nakonec jsme si vybrali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Tato firma totiž měla nejlepší reference a já se nerada spoléhám na někoho, na koho nejsou dobré ohlasy.

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Pracovníci, kteří k nám přijeli...

Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce, ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Ani neměli problém s tím přijet o víkendu, protože jsme si kvůli tomu nechtěli brát v práci volno. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah a mytí dlažby používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

A byli jsme s jejich prací moc spokojeni...

A byli jsme s jejich prací moc spokojeni. Nejenom že zmizel lepkavý film po medu, ale podlaha celkově vypadala mnohem lépe, opravdu prokoukla. Když jsme viděli, jaký zázrak to dokáže, rovnou jsme se s nimi domluvili na čištění podlah v celém bytě.

Dále mi doporučili, abychom si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Díky tomu je podlaha chráněná před ostatními nečistotami, takže se potom mnohem jednodušeji udržuje. Což je opravdu velká výhra, protože já uklízení zrovna moc nemusím, a takto mám ušetřeno spoustu práce. Stačí podlahu vytřít a je stejně je pořád v perfektním stavu.

Tímto bych chtěla všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Jedná se skutečně o kvalitní podnik s proškolenými a milými zaměstnanci, kam se budeme rádi vracet.

obnova zašlé podlahy      neagresivní chemie na podlahy      hloubkové vyčištění podlahy

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *