Profesionáli v čistení okien a fasád vo výške

Published 9 měsíci ago -


S manželom sme si konečne zaobstarali byt. Už dlho sme nad tým premýšľali, ale až teraz prišla vhodná príležitosť. Nemali sme v pláne ho kupovať pre seba, ale len do neho investovať svoje peniaze a prenajímať ho. V dnešnej dobe nám to prišlo veľmi výhodné. A neskôr byt môžeme prenechať deťom. Keď sme byt kupovali, ešte nebol úplne hotový. Mohli sme si teda aj čiastočne diktovať, čo a ako chceme. Akonáhle ale došlo na posledné úpravy a my sme sa mohli ísť na dokončenú stavbu pozrieť, nebolo všetko v úplnom poriadku. Teda väčšina bola presne podľa našich predstáv, ale pohľad na okná nás trochu znepokojil. Na oknách boli sem tam šmuhy od farby a ostatných nečistôt. Podlahy boli tiež trochu zaprášené, ale to sa asi dalo čakať a stačilo ich len zotrieť. Zato s oknami sme moc nevedeli čo, aby sme ich nejako nepoškodili.

Nikto to s nami veľmi riešiť nechcel, prevažne firma, ktorá tieto robotníkov zaisťovala, a tak sme si poradili sami. Nejaké drobné náklady navyše nám už nevadili, preto sme si radšej objednali na čistenie okien upratovaciu firmu. Do oka nám padla upratovacia firma, okna umývanie.

S touto firmou sme nemali od začiatku do konca žiadny problém. Nečistoty z okien pomocou svojho špeciálneho náradia odstránili a …boli by všetky okná aj umyli, ale to sme si povedali, že už zvládneme neskôr sami. Aj keď potom sme teda trochu ľutovali. Svoju prácu ale páni zvládli skvele a na sklách nenechali jedinú škvrnu alebo škrabanec. Boli sme radi, že sme sa o čistenie nepokúšali sami.

 

 

 

 

Túto spoľahlivú firmu môžeme odporučiť aj Vám.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *