Nechajte umývanie okien na profesionálov

Published 5 měsíci ago -


Chcel som sa vlani pred Vianocami vyhnúť celému tomu predvianočnému šialenstvu s nakupovaním darčekov, upratovaním, pečením a ďalšími prípravami na sviatky, takže som manželke navrhol, že by sme si mohli na Vianoce poriadne užiť zahraničie. Mali sme naplánovanú krásnu dvojtýždňovú dovolenku. Manželke sa môj návrh páčil tak na polovicu, nemohla sa zmieriť s tým, že by na sviatky nemala upratané.

Na veľké upratovanie nemala už veľa času, rozhodli sme sa, že si aspoň v niečom necháme pomôcť od profesionálov. Máme veľký dom a mnoho okien, vzdali sme sa teda ich umývania hľadali sme firmu, ktorú tým poveríme. Perfektné recenzie sme našli u firmy, okna čistenie. Už naša prvá komunikácia s nimi dopadla výborne. Nebol problém sa dohodnúť na ktorúkoľvek dennú dobu, takže sme nemuseli preorganizovávať svoje programy.

Umývacia čata prišla na čas, boli veľmi milí a bez zbytočných prieťahov sa pustili do práce. Poctivo vyčistili každú plochu, samozrejme aj s rámom a parapetom. Pracovníci nám vysvetlili, žena leštenie skiel nikdy nepoužívajú leštiace prostriedky, pretože tie vždycky zanechajú nejaké tie šmuhy. Miesto toho leštia okná za sucha bavlnenou plienkou. Je to síce náročnejšie, ale okná by potom mali ostať dlhšie čisté.

 

S ich prácou sme boli spokojní a boli sme zvedaví, ako budú okná vyzerať, až sa vrátime z dovolenky, na ktorú sme pokojne mohli odísť, pretože akékoľvek upratovanie sme aj vďaka stihli. Keď sme sa vrátili, okná boli naozaj stále krásne čisté. S manželkou sme sa rozhodli, že služby budeme využívať častejšie, ušetrí nám to čas a vedeli sme, že sami by sme takých výsledkov nikdy nedosiahli.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *