Čisté okná bez šmúh zabezpečíme hladko

Published 8 měsíci ago -


Asi to u mužov nie je veľmi obvyklé, ale som pedant, čo sa upratovania týka. V neupratanom priestore sa cítim veľmi nepríjemne. U nás doma na čistotu naozaj dbáme. Ale až nedávno som si uvedomil, že na tom vlastne nemám zásluhu. Za roky v manželstve som veľa spohodlnel a upratovanie nechávam na manželke.

To, že už si s upratovaním neviem rady, som zistil vo chvíli, keď manželka musela zo zdravotných dôvodov odísť na dlhšiu dobu do kúpeľov a ja som zostal sám na domácnosť i naše dve deti. Predtým som si neuvedomoval, čo to dá práce po tých dvoch nezbedníkoch upratať. Bežné upratovanie som ešte zvládal, ale nečakal som, že bude potrebné robiť aj práce, ktorým sa väčšinou venujete len niekoľkokrát do roka. Mám na mysli predovšetkým umývanie okien.

Naše okná vyzerali hrozne. Deti neustále siahali na sklá, jazdili po nich autíčkami a ten menší ich dokonca oblizovala. Pri každom pohľade na okná som trpel. Nemal som čas ich umyť, ale nemohol som vydržať ich nemať umyté. Riešením bolo osloviť firmu, ktorá sa umývaním okien zaoberá, a nechať to na nich.

 

Na internete som našiel veľmi dobré recenzie na upratovací team, okna čistenie . Páčilo sa mi, čo na svojich stránkach písali o umývaní okien, vyzeralo to, že majú s takými prácami bohaté skúsenosti, a prišli aj na pár osvedčených trikov na čistenie. Vybral som si teda ich.

 

 

Poslali mi domov skúsených pracovníkov. V kontakte so mnou a deťmi boli veľmi zdvorilí a milí a pri práci zase vysoko efektívni a zruční. Keď s umývaním skončili, vyzerali okná nádherne. Zdalo sa mi, akoby tým aj celý byt prekukol a začal som sa v ňom hneď cítiť lepšie.

 

Konečne som pochopil, koľko má s nami manželka práce, jej pobyt v kúpeľoch mi dal príučku. Teraz jej doma pomáham a na umývanie okien si pozývame zamestnanca, aby sme mali trošku viac času aj na seba.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *