Mýt či nemýt? To je oč tu běží

Published 5 měsíci ago -


Už nějakou dobu jsem máma na plný úvazek. Kromě vlastních tří dětí jsme s manželem adoptovali další dvě, takže je u nás doma veselo. Jsme zároveň příznivkyni výuky dětí doma. Takže spolu trávíme každý den, který naplňujeme nanejvýš účelně. U nás je skutečně škola hrou a děti si často určují, čemu by se chtěly věnovat.

Jejich nejoblíbenější činností je malování výroba různých udělátek. Když nastal podzim, vytvářeli jsme spolu draky z papíru, které jsme poté ihned testovali. Výtvory byly krásné, barevné a děti z nich byly tak nadšené, že si je chtěly vylepit na okno. Přilepily je průhlednou páskou.

Jenže po nějakém čase, kdy se do oken začalo opírat slunce, tato páska přestala jít hravě z oken dolů a já, než bych se s tím kdo ví jak dlouho pachtila. Raději jsem zakročila jinak. Rozhodla jsem se rovnou objednat profesionály. Už jsem měla dobrou zkušenost s pracovníky, kteří u nás v loňském roce čistili koberce.

Věděla...

Věděla jsem od začátku, že jejich záběr je mnohem širší než jen čištění koberců. Byla jsem moc ráda, že se znovu mohu obrátit na firmu, se kterou mám dobrou zkušenost a stejně jako před rokem jsem hned vytočila jejich telefonní číslo. S paní na centrále jsem domluvila úklid Okna čištění hned na příští týden. Když k nám přišli pracovníci s tím vším vybavením, upřímně už jsem nebyla ani nijak překvapená.

Protože jsem to po loňské zkušenosti tak nějak očekávala – prostě profesionální přístup. Hned se pustili do práce, lepidlo na oknech pro ně nepředstavovalo vůbec žádný problém, a navíc nám umyli i veškeré okenní rámy a parapety. Které za ty roky už byly taky docela špinavé. Moc si vážím tohoto kroku navíc, který pro ně byl asi ale úplnou samozřejmostí.

Nejvíc...

Nejvíc nadšená jsem ale byla z toho, jak nádherně nám okna vyleštili! Hned jsem se ptala, jaký používají lešticí prostředek, že bych si ho také pořídila. Ale jeden z pracovníků mě poučil, že oni na leštění používají metodu tzv. suchého leštění, což znamená, že jediné, co k leštění používají, je síla a kvalitní bavlněné utěrky. Výsledek práce byl skvělý, ale já sama bych to tak nedělala, je to opravdu moc práce.

Navíc mě potěšilo, že na okna nanesli speciální impregnaci, která si hravě poradí s vodou, když prší, tedy, že voda pouze stéká a obecně je potom jednodušší okna udržet v čistotě. Opravdu velká úleva, že bude pro mě snazší okna udržovat. Opravdu oceňuji profesionální přístup firmy a zejména oceňuji pečlivost, se kterou vše dělají. Vřele doporučuji! A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *