Nevíte, jak udržet podlahu čistou? Mytí dlažby

Published 5 měsíci ago -


V úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme celou řadu úklidových služeb, jako třeba mytí dlažby. A v tomto článku bychom se chtěli věnovat čištění podlah. Naše úklidová firma realizuje strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění.

Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku. Následně necháme doschnout. mytí dlažby

čištění dřevěných podlahčištění betonových podlahco dělat s podlahami

Kotoučový stroj...

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

staré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahy

Po vyčištění podlahy...

Po vyčištění podlahy je také velmi vhodné podlahu navoskovat. Tato impregnace je hydrofobní, takže odpuzuje jakoukoli vodu a další špínu, takže je ideálním pomocníkem při čištění vaší podlahy.

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jednom obchodním středisku, kde sice měli svůj úklidový tým, ale zřejmě neměli takové prostředky, aby to vypadalo podle jejich představ. A tak se rozhodli využít našich služeb. Zaměstnanci se do podlahy pustili podle výše popsaných postupů a vyčistili podlahu tak, aby byla jako nová. Ve firmě A SERVIS LIPKA svým zákazníkům dále nabízíme kromě čištění podlah i řadu jiných služeb jako je odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy nebo strojové hloubkové čištění, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše internetové stránky.

hloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlah

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *