Koberce ako nové

Published 5 měsíci ago -


 

Pred časom sme sa s priateľom začali bývať spoločne a nasťahovali sme sa do bytu po jeho prarodičoch. Byt bol celkovo starý, vrátane nábytku, tak sme sa rozhodli ho trochu prerobiť.

Vlastne jedna z mála vecí, ktoré tam z pôvodného vybavenia zostali, boli koberce, ktorých sa môj priateľ vzdať nechcel. Mne to bolo celkom jedno, len som chcela, aby sme ich poriadne vyčistili, pretože už vyzerali veľa zašlo a opotrebovane. Priateľ ochotne súhlasil a ponúkol sa, že aj nájde nejakú upratovaciu firmu, ktorá ich vyčistí, aby sme s tým nemali žiadnu prácu, pretože aj tak už sme mali všetkého nad hlavu kvôli sťahovaniu.

Podľa referencií sme si vybrali. Profesionáli sa venujú čisteniu kobercov ale starajú sa aj o umývanie podláh. Zo začiatku príliš nadšený nebol, pretože keď sa dohadovali na termíne a kalkulácii, tak zistil, že vyčistenie kobercov bude stáť viac, ako čakal, ale nakoniec ich ponuku predsa len prijal. Avšak keď sme videli, ako naše koberce vyčistili, už tých peňazí neľutoval ani minútu. Koberce boli dokonale vyčistené, vyzerali ako nové a človek by rozhodne nepoznal, že sú už niekoľko rokov staré.

Zamestnanci tejto upratovacej firmy boli navyše veľmi milí, ochotní a hlavne vážne pracovití, takže my ich s priateľom môžeme všetkým ľuďom, ktorí hľadajú službu čistenie kobercov Bratislava, jedine odporučiť. Hlavne sa nesmiete nechať odradiť vyššou cenou, pretože ľudia z firmy odvádzajú naozaj kvalitnú prácu a koberce vydržia čisté dlho, a aj ich následná údržba je oveľa ľahšia, takže sa vám to vo výsledku oplatí aj finančne.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *