Vyskúšajte ich služby aj Vy!

Published 8 měsíci ago -


 

Väčšina dosvedčí, že umývať v zime okná nie je nič príjemné ani zdraviu prospešné. A tak sme sa vlani s manželom dohodli, že si objednáme profíkov z upratovacej firmy. Na webe nás zaujala firma venujúca sa okná umývanie a hneď sme im zavolali, či budú mať voľný termín a ako to pred Vianocami stihnú. Vyšli nám však v ústrety a našli priestor, celé dva dni pred sviatkami.


Trojica bola presná ako hodiny a o pár hodín hlásila koniec. Nám sa ani veriť nechcelo, veď všetko zvládli naozaj rýchlo a perfektne. Náš domáci postup čistenia zahŕňal rôzne spreje, leštidlá, skúšali sme octovú vodu, dokonca rozpustený pudingový prášok. Iste, fungovalo to, ale také čisté okná ako tentoraz sme nikdy nemali. Výkon tej trojice nás doslova prekvapil. Umyté boli tiež rámy a parapety. Každé okno sa leskne a nevidno na ňom žiadne fľaky. A najlepšie je, že všetko zvládli behom pár hodín. Mne by naisto tiekli nervy a v zime by som stratila celý deň, no chlapci finišovali za štyri hodiny. Dohodli sme si aj čistenie skla na schodisku, ktoré sme zároveň nechali ošetriť nano impregnáciou. Sú to veľké sklenené tabule a zvonku sa umývajú obzvlášť ťažko.

 

Veľmi rada vám ich služby môžem odporučiť, keďže dobre viem aké je umývanie okien namáhavé a nepríjemné. Aj tu platí, že niektoré práce zvládne odborník oveľa rýchlejšie a s lepším výsledkom. Títo zamestnanci určite medzi nich patria.

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *