Na každý problém sa nájde riešenie.

Published 2 roky ago -


V tomto našom ďalšom článku by sme sa chceli detailnejšie zmieniť o službe umývanie podláh, pretože po ňom začína byť čím ďalej väčší dopyt, tak aby zákazníci vedeli, ako naše čistenie podláh realizujeme. Naša upratovacia firma sa zameriava na strojové čistenie podláh. K úspešnému strojovému čistenie podláh používame kotúčový stroj, ktorý zaistí detailné a hĺbkové vyčistenie. Postupujeme nasledujúcim spôsobom, podlahu najskôr kvalitne vydrhneme pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykefovaný, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysoko výkonným vysávačom, na ktorom je napojená hubica s gumovými lištami.

Potom podlahu ešte raz namočíme čistou vodou, aby sa neutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme doschnúť. Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je jediným prístrojom, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Tento jednokotúčový stroj o váhe 50 kg s prítlakom na kotúč s priemerom cca 45 cm, využívame na čistenie podláh, ako sú dlažby, linolea, marmolea, plávajúce podlahy, betónové podlahy, liate podlahy alebo kameninové podlahy. Po dôkladnom vyčistení podlahy strojovým umývaním je dôležité podlahu ošetriť polymérovým voskom tzv. fluatačný náter. Voskovanie podláh je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a ďalšie druhy mäkkých pevných podláh. Vďaka voskovaniu podláh nielen lepšie vyzerá, ale aj dlhšie vydrží a získa protišmykový povrch. Dobre udržiavaná podlaha skrátka dokáže zlepšiť celkový dojem z interiéru. Polymérový vosk nanášame v dvoch až troch vrstvách, aby vznikol jednoliaty povrch, ktorý zabráni nečistotám, aby sa nedostali hlboko do štruktúry podlahy a nepoškodili ju.

Na každý typ povrchu sa hodí iný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolia vyhovujúci vosk na ošetrovanú podlahu. K voskovaniu podláh používame vysoko kvalitné vosky, ktoré zabezpečia, že Vaša podlaha bude vyzerať dobre ešte dlho po jej ošetrení. Frekvencia voskovania podlahy veľmi záleží na umiestnení a namáhavosti podlahy. Na podlahu dávame prevažne vosk, ktorý je v pololesku alebo matu. Zanedbať voskovanie podlahy sa neoplatí. Kompletná rekonštrukcia zanedbanej podlahy totiž môže siahať do sumy, za ktorú by ste si zaobstarali podlahu novú. Našou poslednou zákazkou bolo čistenie podláh v predajni s drahými látkami. Veľmi im záležalo na tom, aby všetko u nich bolo v perfektnom stave a podlaha už práve nebola. A tak vyhľadali našu pomoc, aby sme sa o to postarali. Ak sa chcete dozvedieť viac o našich službách, pozrite sa na naše internetové stránky.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *