Strojové čištění koberců je tou nejlepší variantou pro Vás koberec

Published 2 roky ago -


Jsem člověk společenský, mám několik přítelkyň, které jsou také na rodičovské dovolené a často se navštěvujeme i s dětmi. Bydlíme v  zrekonstruovaném domku s menším dvorkem. V letních měsících býváme často na dvorku, děti tam mají malé pískoviště. Nevím, jak se to mohlo stát, ale když jsem šla právě na pískoviště za dětmi. Jak jsem přecházela přes obytnou místnost a nesla v jedné ruce džbánek s rybízovým džusem, v druhé ruce koláč, džbánku se utrhlo ucho, upadl na zem, roztříštil se a džus vytekl na koberec .Koberec jsem ihned začala čistit, ale skvrna na koberci zůstala. Koberec byl nový, nechtělo se mi opět kupovat nový. Byla jsem z toho dost špatná, ale přítelkyně. Která zrovna u mě byla na návštěvě, mi pomohla toto celé vyřešit. Doporučila mi, abych zavolala úklidovou firmu čištění koberců Brno, že s ní má osobní zkušenost a že všichni zaměstnanci byli velmi milí a vše bylo dobré.

A…

A že sice jejich servis není nejlevnější, ale stojí to za to. A že nabízejí nějakou speciální metodu čištění koberců. Tak jsem si našla na internetu podrobnější informace a dozvěděla jsem se, že  většina firem nabízela tzv. extrakční metodou. Která je levná, ale není tak kvalitní, protože chemie nepůsobí v hluboké struktuře koberce, zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky. Ale i nevábný tvar, celé to bývá takové upláclé. Nicméně A SERVIS LIPKA nabízí  kotoučovou metodu. Čištění touto metodou je účinné právě díky kotoučovému stroji, který používají a který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky. Kterých ostatní metody čištění nemohou nikdy dosáhnout . Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť zde bývá použit třímotorový vysavač. Který celou strukturu čištěného koberce neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Překvapivě domluva s nimi proběhla velmi rychle. Nabídli mi termín do týdne, co jsem jim zaslala email. V domluvený den a čas k nám domů přišli  pracovníci a ihned se pustili do práce.

Od…

Od doby, kdy jsem nechala koberec vyčistit, nemusím vynakládat takové úsilí s úklidem, snadněji se udržuje a pořád vypadá moc hezky. Navíc jako bonus, chemie , kterou používají, kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.  Se zaměstnanci této firmy jsem byla velmi spokojená, byli to profesionálové ,navíc moc milí, ochotní a trpěliví. Takže nejen moje kamarádka, ale i já mohu firmu doporučit všem, kteří chtějí dokonale vyčistit koberec. A nabízejí i spoustu dalších úklidových služeb, ke kterým patří i čištění a voskování podlah, mytí oken a výloh a všech možných skelných ploch, čištění čalounění, odstraňování plísní, graffiti… Své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co by vás mohlo zajímat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *