Strojové čištění podlah dokáže zázraky. Takže vaše podlaha bude jako nová

Published 2 roky ago -


V tomto našem dalším článku bychom se chtěli detailněji zmínit o naše čištění podlah, protože v posledních letech ví čím dál méně o tom jak čistit podlahu, jak opravdu pečovat o své podlahy. Naše úklidová firma se zaměřuje na strojové čištění podlah. K němu používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie a jakmile je povrch důkladně vykartáčován. Následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, díky kterému bude vaše podlaha zbavena všech nečistot. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Po…

Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Většinou vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a my vždy přesně určíme, jaký typ se hodí na jakou podlahu. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření.

Četnost…

Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou. Takže vosk vás mlže zachránit hned v několika ohledech. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost Vašich podlah. Jednou z posledních zakázek bylo čištění podlahy v kosmetickém poradenství, které sídlilo v poměrně rušné ulici. A majitelky chtěly mít jejich prostory v naprostém pořádku, tak se s čištěním podlah obrátily na nás. Podlahu jsme vyčistili a postarali se o ni podle výše popsaných postupů a klienti se tak přidali k řadě dalších spokojených zákazníků. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pokud chcete vědět více, podívejte se na naše internetové stránky či nás neváhejte kontaktovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *