Pokud chcete mí neustále čistou podlahu, měli byste se spolehnout na nanoimpregnaci

Published 10 měsíci ago -


Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Vlastním hospodu a už delší dobu jsem si říkala, že podlaha už vypadá opravdu špatně. Však ono se podlaha v hospodě nečistí zrovna snadno.  A navíc každý večer se něco vylije a tak podobně. V takovém prostředí tomu prostě těžko zabráníte. Ale nechtěla jsem to tak nechat. Tak jsem si řekla, že si na to najmu nějakou úklidovou firmu. Hledala jsem dlouho na internetu, abych si pořádně pročetla všechny recenze a diskuze, aby to nebyly zbytečně vyhozené peníze. A nakonec jsem se obrátila na úklidovou firmu. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu.

Tak…

Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla nádherně vyčištěná, vypadala pomalu ještě lépe, než když jsem si ji pořizovala. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale není zase tak vysoká, aby si to čištění nemohl dovolit každý, kdo ji opravdu potřebuju.

Dokud…

Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho. Takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a já už s jejím udržováním nemám prakticky žádnou práci a pořád vypadá skvěle, takže za sebe mohu tuto firmu jedině doporučit. Nabízejí i celou řadu dalších služeb jako je například čištění koberců, umývání oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že se ve svém oboru podlahy mytí se opravdu vyznají, mají široké pole působnosti. Takže až budu do budoucna zase něco potřebovat, určitě se obrátím pouze na ně. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má velmi široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě budete spokojeni.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *