Strojové čištění podlah si poradí s jakoukoli špinavou podlahou

Published 2 roky ago -


Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazila na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. Nazývá se to průmyslový polymer. Normálně bych se o to tolik nezajímala, ale podlahy v naší prodejně s přírodní kosmetikou až na tom nebyla vůbec dobře. A tak jsme si s kolektivem zaměstnanců řekli, že bychom si je od nich mohli nechat vyčistit, protože nám bylo tak nějak jasné, že o tohle se nezvládneme postarat sami. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit.

A…

A zíral jsem já i zbytek kolegyň, protože toto jsme opravdu nečekaly. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Což je skvělé, protože pokud celý den pobíháte po obchodě, tak večer už prostě nemáte sílu ani náladu na důkladnější úklid. A takto stačí podlahu jen přetřít a je v perfektním stavu. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje.

Naopak…

Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Domluva je opravdu bez problémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb jako betonové podlahy mytí, takže doporučuji se podívat na jejich webové stránky a vše si pořádně pročíst. My také určitě vyzkoušíme jejich mytí výloh. A jejich služby nabízí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A když se někdo prosadí i v zahraničí, tak musí být dobrý. My si to koneckonců ověřili sami. Proto je všem vřele doporučujeme. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *