I vaše podlaha může být beze šmouh a nečistot. A to díky strojovému čištění

Published 2 roky ago -


V naší úklidové firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb a tentokrát bychom se chtěli zmínit o naší službě čištění podlah. Po této službě je totiž čím dál větší poptávka, tak chceme zákazníky informovat o tom, jak při naší práci postupujeme. Naše úklidová firma realizuje lité stěrky mytí strojovou metodou. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Kotoučový…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Garantujeme Vám, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích.

Kyselá…

Kyselá chemie je velmi agresivní, takže dokonale odstraní nečistoty po stavbách, nicméně pro jiné čištění se nedá použít. Mohla by totiž podlahu poškodit, což by bylo kontraproduktivní. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jednom bytě, který byl připravován na pronájem. Jeden pár jej koupil a chtěl jej vybavit, ale předtím bylo potřeba se postarat o stěny a o podlahy. Stěny vymalovali a na podlahy si najali nás. A my se už o vše bez problému postarali. Vše jsme vyčistili tak, jak jsme popsali výše a jsme rádii, že jsme jim mohli pomoci. V naší firmě realizujeme spoustu dalších služeb, ke kterým patří i čištění koberců. Dále také nabízíme mytí oken a výloh a také odstraňujeme plísně a graffiti. Takže ať už potřebujete cokoli, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *