I opravdu velmi znečištěná podlaha může být opět čistá

Published 3 roky ago -


Pracuji v autoservisu, kde máme všude lino, a je pravda, že už bylo opravdu hodně špinavé. A nechtěli jsme to tak nechat. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Ale s žádnou jsme doposud neměli zkušenosti. Tak jsme hledali na internetu takovou, která by měla opravdu dobré reference. A našli jsme úklidovou firmu.  Ještě než jsme jim zavolali, jsme si jejich kvalitu ověřili na internetu. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze. Tak jsme měli alespoň určitou jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně. A po této zkušenosti musím říct, že firma odvádí skutečně skvělou práci. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy.

Naše…

Naše lino bylo skvěle vyčištěné. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je super, což se při naší práci určitě hodí. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná, a když přijeli babička s dědečkem, kterým jsme o čištění neříkali, tak se nás ptali, jestli jsme nechali udělat novou podlahu. Od zaměstnanců jsem se dále dozvěděl, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i žena si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo.

Mají…

Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Je na ně opravdu spolehnutí a já je tak mohu všem opravdu jen doporučit, protože odvádějí skvělou práci za ještě slušné peníze. Jak se říká, hodně muziky za málo peněz. A jejich epoxidové stěrky čištění nabízí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. Takže pokud potřebujete cokoli z úklidových služeb, určitě jim dejte vědět. Jsme si jisti, že s nimi budete spokojeni tak, jako jsme byli i my.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.


comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *