Každý si zaslouží to nejlepší

Published 2 roky ago -


Pracuji v půjčovně aut a už nějakou dobu jsme si říkali, že by bylo potřeba vyčistit naše podlahy. Vypadaly už totiž opravdu všelijak. A tak jsme našli jednu firmu jak umývat podlahy a zavolali jim. Jenže pár dní před tím, kdy k nám měli přijet, zavolali, že je to potřeba přesunout. To jsme ještě pochopili. Jenže potom zavolali znovu, kdy mi řekli, že čištění podlahy musí proběhnout ještě jindy a ke všemu v dopoledních hodinách. A to už se mi opravdu nelíbilo, protože pro mě bylo důležité, aby čištění probíhalo ve večerních hodinách, kdy je po zavírací době, protože jsme kvůli tomu doopravdy nechtěli půjčovnu zavírat. Poté jsem jim řekl, že už s nimi nehodlám dál spolupracovat, protože takové chování už bylo pro mě opravdu nepřípustné. Takže hledání začalo nanovo. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah, a tentokrát jsem si dal při výběru opravdu záležet a přečetl skutečně velké množství recenzí, aby se tohle už neopakovalo.

Narazil…

Narazil jsem na firmu A SERVIS a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za pět dní. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsem se od nich dozvěděl, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem.

Který…

Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Poté mi řekli, že by bylo vhodné podlahu zakonzervovat voskem, tak jsem dal na jejich doporučení a jsem rád, že jsem tak udělal. A jsme moc spokojeni. Pokud chcete vědět více, podívejte se na jejich internetové stránky. Nabízí toto totiž opravdu hodně.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *