Stále nemůžete dosáhnout dokonalosti

Published 7 měsíci ago -


Protože udržování a čištění fasád není zrovna jednoduchou záležitostí, nabízí jej i Čištění fasády Pardubice. Protože vyčistit fasádu bez speciálních prostředků a odborníků je prostě neskutečně těžké. Sami jsme si to vyzkoušeli. Fasáda našeho květinářství už opravdu byla ve špatném stavu. A co bylo ještě horší, z pravé strany naší budovy se tam dokonce udělala i plíseň. A to prostě muselo zmizet. Ta plíseň by se mohlo rozlézt, a pak by bylo ještě složitější se o to postarat. V tomto případě rozhodně není dobré otálet.  A nám se nepovedlo se o to postarat, taky bylo potřeba na to zavolat nějakou úklidovou firmu. A pomohla nám s tím právě firma. A jejich revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé. Naše zeď je od té doby v pořádku, a když jsme zjistili, jak snadno může plíseň vznikat, tak jsme se rozhodli dát si ji i dovnitř, abychom měli jistotu, aby se nám plíseň neudělala. Takto máme jistotu, že naše hodinářství bude kompletně v pořádku. Protože s plísněmi to může být opravdu kříž. Stačí totiž opravdu málo, aby plíseň vznikla.

Ale…

Ale pokud si pořídíte nátěr LSG, tak se už těchto problémů nemusíte obávat. Proto tuto firmu moc doporučujeme. A realizují celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *