Lámete si hlavu s vyčištěním vašeho koberce?

Published 3 měsíci ago -


Nedávno jsem měla chuť na nějaký dort. Tak jsem si řekla, že nějaký udělám. Ale jen něco jednoduchého, piškot s krémem a s želatinou. Ale měla jsem se na to vykašlat, protože už od rána jsem měla den blbec. Moje pečení bylo k mé smůle velkou třešničkou na dortu. tepování sedaček Brno

Když jsem korpus s krémem chtěla přelít oranžovou želatinou, část mi spadla i na zem. A protože máme koberec i v kuchyni, tak si asi umíte představit rozsah mé paniky. Snažila jsem se to co nejrychleji vyčistit, ale logicky mi to vůbec nešlo. Nevěděla jsem, co mám dělat, želé bylo navíc zelené barvy. Takže to bylo jako řecká tragédie.

jaké čistící prostředky fungujípravidelné čištění kobercůvelmi znečištěný koberec

Nakonec manžel řekl…

Nakonec manžel řekl, ať na to kašlu, že si na to po oslavě najmeme úklidovou firmu.  Ale když už jsme věděli, že do toho budeme muset investovat peníze, řekli jsme si, že si necháme vyčistit i koberec v obýváku a předsíni, kde už koberce taky nevypadaly nejlíp. Takže jsme hledali na internetu a přečetli hromadu recenzí, abychom měli jistotu, že to nebudou vyhozené peníze. S žádnou firmou, tedy úklidovou firmou, jsme doposud neměli žádné zkušenosti. A nakonec jsme si vybrali úklidovou firmu tepování sedaček Brno, která měla největší počet kladných recenzí. My se k nim přidáváme, protože nás doopravdy zachránili. Po zeleném želé na koberci nezůstala sebemenší památka. A to myslím vážně. Ani byste nepoznali, na kterém místě skvrna nebo kde byl výrazněji čištěný. Protože struktura koberce byla na všech místech naprosto stejná.

nečistoty zašlapané do kobercejak vyčistit namáhaný koberecobnova koberce

Na čištění použili…

Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu a speciální chemikálie, které hezky provoněly celý byt. Říkali, že by po nich měla jít nově vzniklá špína snadno dolů. Nejprve koberec dlouho kartáčovali strojem do koberců a čistili, a poté všechnu špínu vysáli velice výkonným vysavačem, čímž koberce zbavili i roztočů. Oranžová skvrna samozřejmě zmizela. Byli jsme fakt nadšení, protože s takovým výsledkem jsme nepočítali ani přes všechny ty dobré recenze. Proto tuto úklidovou firmu a její službu čištění koberců všem vřele doporučujeme, protože se jedná o skutečné profesionály.

údržba kobercenejlevnější čištění kobercůlevné čištění koberců

Od té doby jedině…tepování sedaček Brno

Od té doby, co u nás byli, jsme se rozhodli jejich služby využívat pravidelně. Abychom tak prodloužili životnost našich koberců a udržovali stále jejich hezký vzhled. Byli jsme spokojeni ve všech ohledech. A firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. toho zastane opravdu hodně. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *