Fanda do počítačů

Published 7 měsíci ago -


Jsem mladý technicky zaměřený člověk, zajímá mě vše, co se týká počítačů. Dalo by se říci, že jsem vyloženě fanda do počítačů. Proto jsem si otevřel svoji vysněnou prodejnu počítačů a notebooků. Prodávám  převážně nové přístroje, ale najde se u nás i nějaký ten levnější opotřebovaný. Prodejnu provozuji již druhým rokem a více než o její vzhled se starám  o nabízené zboží. Avšak jednoho dne ke mně do prodejny přišli moji rodiče. Otce zajímalo zboží, matku především vzhled prodejny. Zhrozila se nad kobercem v prodejně a utrousila poznámku, zda nemám peníze na to, abych si pořídil nový. Nejdříve mě to naštvalo, ale po s odstupem času jsem přiznal, že má pravdu. Nový koberec jsem pořizovat nechtěl, bylo by s tím moc práce. Nechtělo se mi nic stěhovat, tak jsem se rozhodl, že ho nechám vyčistit.

Poněvadž…

Poněvadž trávím nejvíc času u počítače, nedělalo mi problém vyhledávat a pročítat recenze úklidových firem. Nakonec jsem  vybral velkou firmu koberce čištění Praha 10, která nabízí celou řadu služeb a v budoucnu bych mohl ještě nějakou využít. Ale prvně jsem se rozhodl je otestovat právě na čištění koberců. Na můj email reagovali okamžitě, domluvil jsme si termín, který mi vyhovoval. Zaměstnanec A SERVISU přišel  v dohodnutý čas, ihned se pustil do práce. Netrvalo to tak dlouho, jak jsem si domníval, a koberec byl po jeho odchodu dokonale čistý, vypadal jako nový. Jak jsem se pak zpětně dočetl při dalším pátrání, čištěním koberců se firma zabývá několik let a vyvinula svoji zdokonalenou metodu čištění pomocí kotoučového rotačního stroje. Účinnost a kvalita této metody spočívá v tom. Že se pomocí kotoučového stroje pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovaná značková kosmetika až do samé struktury koberce tak dlouho dokud na sebe nenaváže a neodstraní veškeré nečistoty.

Navíc…

Navíc tato kvalitní používaná chemie kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Kterým se v koberci vždycky tak daří.  Čištěním navíc dochází k nabytí původního objemu koberce, neboť vysavač, který je používaný pro odsátí přebytečné vlhkosti, zaručí vrácení původního objemu koberce, bude takový, jako když jste si ho kdysi kupovali. Na trhu samozřejmě existuje i levnější varianta. Jenže při čištění levnější extrakční metodou, která není tak kvalitní, chemie nepůsobí v hluboké struktuře koberce, ale pouze na povrchu koberce. Zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají fleky a o vzdušném nadýchaném koberci si můžete nechat leda zdát. Jsem opravdu rád, že jsem se obrátil právě na ně. Takže se mi opravdu osvědčili, v budoucnu určitě využiji ještě další z jejich služeb, například mytí oken nebo odstraňování plísní.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *